«Абсолютно чудово»: Амад Діалло з «Манчестер Юнайтед» викликав захоплення вболівальників Сандерленда після майстер-класу MOTM

Зірка «Манчестер Юнайтед» Амад Діалло, схоже, розкриває свій потенціал, продемонструвавши абсолютно блискучу гру під час перемоги «Сандерленда» над «Бірмінгем Сіті» з рахунком 2:1 у п’ятницю ввечері.

Вінгер, який цього сезону орендований на «Стедіум оф Лайт», продемонстрував індивідуальний талант, щоб допомогти Еллісу Сіммсу при стартовому голі в середині першого тайму.

А на початку другого тайму Діалло забив шикарний гол. Він проявив кмітливість, щоб розрахувати свій біг і динамічність, щоб кинутися вперед і отримати м’яч на краю поверхні. Тоді підстригання всередині та ідеальне завершення з приємним зусиллям завивки припустили, що юнак може бути справжньою справою.

"Два індивідуальних якісних моменти з усім, що ви побачите на рівні. Витягнув п'ятьох гравців з гри, щоб допомогти Сіммсу розпочати першу гру, перш ніж забити блискучим індивідуальним ударом у другому таймі. Провів багато важкої роботи також, перш ніж піти з тим, що, здавалося, було травмою ока», – написав Філ Сміт у своїх рейтингах гравців для Sunderland Echo, присудивши Діалло 9/10 за гру.

«Зіграв важливу роль у команді з дублем завдяки чудовій передачі та ще кращому голу, перш ніж отримав удар в око та потребував заміни», — написав Енді Томлінсон на фан-сайті Сандерленда Roker Report про оцінки гравців. давши Діалло ще 9/10 і назвавши його гравцем матчу.

Головний тренер «Чорних котів» Тоні Моубрей підтвердив, що очне яблуко спричиняло дискомфорт міжнародної команди Кот-д’Івуару та проблеми з видимістю, що призвело до того, що його замінили на 66-й хвилині, але він не вірив, що це є приводом для занепокоєння.

Тепер Діалло забив три голи в останніх п’яти матчах за клуб Вірсайд і, схоже, насолоджується найсильнішою формою з моменту підписання контракту з Манчестер Юнайтед майже два роки тому.

В «Аталанті» його вважали одним із найперспективніших юнаків Європи, але йому було важко реалізувати цей потенціал, виступаючи в першій команді «Юнайтед», молодіжній команді «Юнайтед» і відданий в оренду «Рейнджерс» минулого сезону.

20-річна висхідна зірка не відразу стрибнула на сцену легкої сцени, але тепер має за собою справжній імпульс.

«Діалло — неймовірний футболіст», — сказав Моубрей журналістам після фінального свистка.

Він прийшов на вечірку. Я думаю, що зрозуміло, що ця дитина має справжній талант і заслуговує на повагу в команді.

«Хтось сказав мені, що він коштує 37 мільйонів фунтів стерлінгів, і я не можу повірити, що він у Сандерленді.

Для мене вибір Діалло перед Патріком Робертсом, коли я сказав, що він найкращий гравець ліги, є величезним.

"Але тренування Діалло були неймовірними, він швидкий, прямий і добре володіє м'ячем.

«Ви дивитеся на його фізичні дані в кожній грі протягом останніх трьох-чотирьох ігор, він пробігав найвищу дистанцію, найвищу спринтерську пробіжку, найвищу інтенсивність бігу.

"Він забив чудовий гол, але ви бачите, як він робить це щодня".

Ми зібрали деякі з найкращих фрагментів і реакцій уболівальників «Сандерленда» на вчорашню чудову гру гравця матчу.

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ: Амад Діалло та пірует, щоб дати вболівальникам МЮ надію на майбутнє