Ліга чемпіонів АФК: Чонбук у пошуках третього титулу, Віссел Кобе розгромив Марінос

19 серпня – японська компанія Vissel Kobe та корейська Jeonbuk Hyundai Motors вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів АФК у Сайтамі, обидва виграли важкі поєдинки з суперниками у своїх внутрішніх лігах.

Східна зона Ліги чемпіонів АФК повернулася до дії в централізованому японському форматі з повністю японським матчем між «Віссел Кобе» та «Йокогама Ф Марінос» і загальнокорейським матчем між ФК «Тегу» та «Чонбук Хюндай Моторс».< /p>

Сьогодні ввечері відбудуться ще два 1/8 фіналу Східної зони. Таїландський «Бі Джі Патхум Юнайтед» зіграє з «Кітчі» з Гонконгу, а малайзійський «Джохор Дарул Тазім» зіграє з «Урава Ред Даймондс».

Наразі «Віссел Кобе» посідає третє місце з кінця турнірної таблиці J1, але переміг лідера ліги J1 «Марінос» з рахунком 3:2 за допомогою голів Нанасея Ііно, Дайджу Сасакі та Ютаро Оди.

Марінос, керований Кевіном Мускатом, прагнув пройти до чвертьфіналу вперше в історії клубу.

Потрібен додатковий час ФК «Тегу» та «Чонбук Хюндай Моторс» зіграли в додатковий час у напруженій грі на стадіоні «Урава Комаба», перш ніж Чонбук забезпечив собі місце в чвертьфіналі.

Сонг Мін Кю з Чонбука вперше відкрив рахунок на початку другого тайму, але Зека зрівняв рахунок на 56-й хвилині, перевівши гру в додатковий час.

Здавалося, що матч готується до серії пенальті, коли Кім Чжин Гю, який вийшов на заміну, забив у доданий час наприкінці додаткових 30 хвилин і закріпив перемогу дворазових чемпіонів з рахунком 2:1.

>

Наступний крок

Віссел Кобі та Чонбук приєднаються до переможців сьогоднішніх поєдинків у чвертьфінальному жеребкуванні, яке відбудеться завтра (20 серпня).

Чвертьфінали відбудуться 22 серпня, а півфінал Східної зони — 25 серпня. Команди залишаться в Японії.

Двосторонній фінал проти переможця півфіналу Західної зони запланований на 19 і 26 лютого 2023 року.

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1661076763labto1661076763ofdlr1661076763owedi1661076763sni@n1661076763osloh1661076763cin.l1661076763uap1661076763