Агада здобув перемогу на день народження у великій перемозі «Спортінг КейСі», NYCFC переміг у дербі проти Нью-Йорк РБ

Спортинг Канзас-Сіті здобув у суботу вражаючу перемогу над Міннесотою Юнайтед з рахунком 4:1, а Вільям Агада зробив дубль у свій день народження.

Проти команди Західної конференції, яка посідає четверте місце, Міннесоти, «Спортінг», який займає 12-е місце, завершив перший тайм у стилі, забивши три голи протягом 15 хвилин.

Перший відбувся завдяки дружньому відскоку, сильним низьким навісом на 31-й хвилині, відбитим кіпером Міннесоти прямо повз ноги центрального захисника Майкла Боксолла та у ворота власних воріт.

На 41-й хвилині Джонні Рассел влучив у штангу, але зумів помітити відскок і віддати його Еріку Томмі в штрафному, який ухилився від удару перед тим, як забити другий гол «Спортингу».

Щоб завершити приголомшливий перший тайм, Бен Світ зробив небезпечний навіс на 45-й хвилині, щоб Агада пробив головою, відправивши свою команду в ангари вперед з рахунком 3-0.

На 57-й хвилині Мендер Гарсіа Торрес зумів повернути один гол для «Міннесоти», але Агада поклав гру на ліжку своїм другим голом на 81-й, натиснувши на простріл Даніеля Саллоя.

Раніше того ж дня в битві між двома з чотирьох найкращих команд Східної конференції Нью-Йорк Сіті виграв місцеве Дербі на річці Гудзон проти Нью-Йорк Ред Буллс з рахунком 2:0 на стадіоні Yankee.

Перший гол був забитий лише на 50-й секунді гри, коли Сантьяго Родрігес майстерно виконав кутовий удар, який дозволив захиснику Олександру Калленсу легко пробити головою з близької відстані.

Сіті подвоїло свою перевагу на 23-й хвилині, і це знову стало результатом добре відпрацьованого кутового, цього разу Родрігес отримав м’яч, що летів, який він зміг контролювати та збити, перш ніж протягнути його повз воротаря.

Це була гра без шансів у відкритій грі, оскільки «Сіті» закінчила з очікуваним результатом лише 0,60 гола, а «Ред Буллз» — 0,71.

У грі з такою ж малою кількістю гольових моментів найвищий у рейтингу «Філадельфія Юніон» врятував очко в матчі, який завершився внічию 0:0 проти «Атланти Юнайтед», яка не входить до плей-офф.

Філадельфія могла забити лише очікувані 0,16 гола, тоді як Атланта Юнайтед контролювала 60% володіння м’ячем і перемогла за рахунком кидків 16-5, закінчивши з очікуваним голом 1,30.

З чудовим завершенням «Орландо Сіті» ігнорував очікувані 0,95 м’яча та розбив «Торонто» з рахунком 4:0, забивши двічі в кожному таймі.

Східна сторона, яка посідає друге місце, «Монреаль» виявилася достатньою, щоб вийти з виїзної гри проти «Нью-Інгленд Революшн», здобувши перемогу з рахунком 1:0, а Алістер Джонсон здобув перемогу на 72-й хвилині.

Шарлотт пропустив на третій і 30-й хвилинах, поступаючись проти «Чикаго Файр», але вони зібралися і забили на 68-й і 76-й, щоб зрівняти, перш ніж вкрасти очки з переможцем на 96-й хвилині.

Кращий бомбардир ліги Хані Мухтар забив свій 23-й гол у сезоні, допоміг «Нешвіллу» зіграти внічию проти «Остіна» (1:1), а «Цинциннаті» зміцнив свою позицію в плей-оф, перемігши 2-1 у «Реал Солт-Лейк».

В останньому вікні «Ванкувер Вайткепс» відзначилися двома швидкими ударами в першому таймі, здобувши домашню перемогу над «Сіетл Саундерс» з рахунком 2:1, а Чічаріто став одним із чотирьох голів за «Лос-Анджелес Гелаксі» в їхній перемозі над «Колорадо» (4:1). «Рапідс» і «Даллас» зіграли внічию з 10 гравцями проти «Сан-Хосе Ертквейкс» з рахунком 1:1.