Алесія Руссо та Микита Парріс закріпили місце для збірної Англії на чемпіонаті світу з перемоги над Австрією

Англія пройшла кваліфікацію на Чемпіонат світу, оскільки голів Алесії Руссо та Микити Парріса, який вийшов на заміну, вистачило, щоб чемпіон Європи здолав Австрію з рахунком 2:0 у Вінер-Нойштадті.

Повернувшись до гри трохи більше ніж через місяць після свого історичного тріумфу на Євро, «Левицям» потрібне було очко, щоб забезпечити собі перше місце в групі D і місце у головному турнірі наступного літа в Австралії та Новій Зеландії.

Вони троє знову об’єдналися після того, як на сьомій хвилині з’явився Руссо, який замінив Еллен Вайт, який пішов у відставку, і Перріс завершив гру на 70-й хвилині.

Австрія не зрівняла рахунок на першій годині, оскільки чудовий сейв Мері Ерпс завадив удару Лаури Файєрзінгер.

Це призвело до дев’яти перемог — і чистих матчів — у стільки ж ігор у групі для команди Саріни Вігман, а до кінця залишилася ще одна гра у вівторок проти Люксембургу на bet365.

Австрія, друга після Ірен Фюрманн, після завершення групових матчів візьме участь у плей-офф чемпіонату світу в жовтні.

Тепер підтверджено, що Англія зіграє товариський матч проти чемпіонів світу США на Уемблі того місяця, щоб повернутися на сцену єврослави в липні, коли вони завоювали свій перший великий трофей, здобувши перемогу над Німеччиною перед натовпом понад 87 000.

Місце проведення їхнього першого матчу з тих пір створило певний контраст, оскільки команда Вігмана вийшла на поле в Австрії на стадіоні, який був розпроданий, але містив лише 2600 глядачів, і мав гірку плавального комплексу з видом на трибуну.

Стартовий склад, який не змінювався під час Євро, включав три зміни: Руссо замінив Уайта, Елла Тун замінила травмовану Френ Кірбі, а Рейчел Дейлі впала на лаву замість Алекса Грінвуда.

Після того, як австрійка Барбара Данст завдала дальнього удару на другій хвилині, Англія першим ударом по воротах вивела їх вперед.

Лорен Хемп пробив головою після навісу Грінвуда зліва, і м’яч потрапив до Руссо, який пролетів повз Мануелу Зінсбергер у кут воріт.

Це був дев'ятий гол у 14 матчах для нападника Манчестер Юнайтед, у тому числі чотири під час єврокампанії.

Можливо, Руссо мав ще один момент пізніше, але його удар головою з близької відстані був спійманий Зінсбергером.

Коли Австрія намагалася відігратися, Джулія Гікельсбергер-Фуллер і Сара Задразіл завдали ударів не по воротах із штрафного майданчика Англії.

Залишок першого тайму показав, що обидві команди не змогли зробити багато в атаці, перш ніж Англія злякалася на початку другого, коли помилка Ерпса в розсуді призвела до того, що м’яч пройшов повз його стійку від Хікельсбергера-Фуллера.

Тоді гості були на передовій, Люсі Бронз і Джорджія Стенвей відбили удари з обох боків, Тун прострілив мимо, а Мід перекинув м’яч через Зінсбергера на Руссо, чий удар головою був заблокований.

Тоді Ерпс добре відбив удар Файерсінгера на 60-й хвилині за межами штрафного.

Незабаром після цього Вігман зробив подвійну заміну, випустивши Парріса та Бет Інґланд замість Міда та Руссо.

І Парріс, новий партнер Руссо по команді «Юнайтед», потім подвоїв перевагу, ударивши після того, як був спійманий пасом Стенвея.

Перріс побачив ще один відбитий удар через сім хвилин, а на фінальній стадії дебютував Лорен Джеймс у своєму дебюті за збірну Англії, коли команда Вігмана здобула третю перемогу над Австрією за його перебування на посаді – після перемоги у матчі-відповіді 1-0 у Сандерленді минулого листопада, а потім переміг їх з таким же рахунком на Олд Траффорд у першому матчі Євро – і забезпечив собі місце на Кубку світу.