Андреас Крістенсен забиває переможний гол, коли Барселона перемогла ПСЖ у трилері першого матчу

Барселона схоплений THE кинути в їх Чемпіони Ліга чвертьфінал з Париж вул Жермен Після Андреас Крістенсен на ваш розум безпечний А 3-2 заробити Оскільки А захоплюючий Поперше нога має Парк з Князі.

Замінник Крістенсен, ВООЗ виграв THE змагання з Челсі в 2021, погодився Будинок А Ількай Гюндоган куточок просто два хвилин Після майбутнє вимкнено THE лавка має додати має Це Рафінья подвійний.

ПСЖ тягнули має THE ламати наступні Це Рафінья відкривачка але подивись на ДОБРЕ поставити має брати А вести має Іспанія наступні тиждень Коли Rapid Fire страйки Оскільки давній Барса Раніше Усман Дембеле І Вітінья повернувся А догори ногами краватка в їх обслуговування рано в THE другий період.

Луїс Енріке Ліга 1 господарі удар THE вироби з дерева або бік з Це Рафінья другий Раніше Крістенсен лінійка А захоплюючий зустріч між два важкі ваги клуби.

Кіліан Мбаппе був значною мірою Темза як її квест має стати А європейський чемпіон Раніше вихід THE французька капітал в THE літо постраждав А реверс.

с давній ПСЖ І Барселона Раніше Роналдіньо І Франція директор Дідьє Поля серед ті дивитися Оскільки THE виснажений стенди, THE господарі мав THE краще з THE недовірливий відкриття обміни.

Знову THE відвідувачів дорослий в THE змагання І пішов найближчий має А рано прорив.

ПСЖ воротар Джанлуїджі Доннарумма був сила має гонка поза з її коробка має відмовити Рафінья Раніше Нунон Мендес стертий Роберт Левандовскі пов’язані з метою на ваш розум вимкнено THE подвійний наступні Гюндоган кут.

Мбаппе мав робити мало вплив має що сцена але раптово прийшов має життя, клімакс в Канг-Ін Лі жало THE долоні з відвідувати опікун Марк-Андре тер Стеген.

Джанлуїджі Доннарумма терпів А ненадійний починати має THE матч, зокрема Оскільки хрести, І він не вдалося має переконати як Барселона зірвав THE вести вісім хвилин Раніше THE перерва.

А потік рухатися котрий почався глибокий в Барса території спрямований має THE Італія опікун дайвінг має THE ноги з Левандовський наступні А небезпечний доставка Оскільки 16 років Шахта Ямал але її світло кінчик пальця дотик впав люб'язно для Рафінья має вогонь її Поперше Чемпіони Ліга мета висока в THE без охорони net.

ПСЖ головний Енріке був THE останній людина має вести Барселона має Чемпіони Ліга слава – в 2015 рік – І він був ВЛІВО з багато має обдумувати має THE КІНЕЦЬ з А розчаровує Поперше половина для THE хостів.

THE Іспанська тренер Половина часу команда говорити ясно зробив THE трюк як ПСЖ побіг поза з THE блоки в руйнівний мода.

Дембеле, ВООЗ ВЛІВО Барса останній літо мати вартість майже 100 мільйонів фунтів стерлінгів Оскільки Борусія Дортмунд в 2017 рік, схоплений на А боягуз м'яч в THE далеко команда 18 ярдів коробка І подрібнений її шлях пропуск Френкі з Джонг має батогом А потужний Шульга зусилля в THE дах з THE net.

Вітінья повернувся THE краватка на Це є голова просто три хвилин пізніше, гніздо А дотик має КОНТРОЛЬ А точні пропуск Оскільки Фабіан Руїс Раніше спокійно ковзати THE м'яч поза межами тер Стеген.

Імпульс був твердо з THE Будинок бік І шокований Барса були пощастило ні має осінь далі ззаду в THE 55-й хвилина Коли Бредлі Баркола зусилля ламінований THE висока з THE перекладина Після чищення зубів THE кінчики пальців з тер Стеген.

ПСЖ були ВЛІВО рахунок THE вартість з що закрити міс просто Сім хвилин пізніше Коли THE далеко бік малював рівень.

Доннарумма поступився володіння з А бідний авторизація І Барса замінити Педрі робити А миттєвий вплив з А ідеально в дюймах піднятий пропуск котрий був експертно відправлено на THE вкрадені за Бразилія Раніше Рафінья.

Дембеле ліцензований проти THE ПРАВИЛЬНО робота як ПСЖ штовхнув має відвоювати THE вести Раніше рішуче падіння ззаду Знову 13 хвилин Оскільки час.

Кути мав був А проблема для THE Будинок бік все вечір І THE без бренду Крістенсен взяв перевага за назва Будинок Гюндоган привабливий доставка Оскільки всередині THE шість метрів вікно.