Енді Мюррей відправив речі Кемерона Норрі до Цинциннаті, оскільки майстер програв учневі

Кемерон Норрі переміг співвітчизника Енді Мюррея в бою британців і вийшов до третього раунду в Цинциннаті. Дев’ятий сіяний ніколи не вигравав жодного матчу на Western & Southern Open до цього тижня, і тепер опинився в третьому раунді після перемоги над колишнім номером 1 Великобританії з рахунком 3-6 6-3 6-4.

Мюррей і Норрі зіткнулися лише вдруге, причому колишня перша ракетка світу виграла їхній єдиний попередній бій на Відкритому чемпіонаті Китаю 2019. Але відтоді 26-річний гравець став іншим гравцем, потрапивши до топ-10 у світу, вигравши титул Masters і дійшовши до півфіналу Вімблдону за останні десять місяців.

Це був британець з найвищим рейтингом, який сильно почав у другому раунді, одразу зробивши брейк на подачі Мюррея, але колишній дворазовий чемпіон Цинциннаті показав, що він все ще майстер, коли він повернувся назад. Дев'ятий номер посіву врятував два брейк-пойнти в наступному геймі на подачу, але не зміг довго стримувати 35-річного гравця, зробивши брейк при рахунку 3-4, щоб дати Мюррею шанс подати в першому матчі.

Він завершив матч з рахунком 6-3, перемігши 11-го гравця світу за очками для подачі та повернення в 45-хвилинному сеті. Потім Норрі був змушений врятувати ще один брейк-пойнт, щоб вийти на дошку на початку другої, тоді як Мюррей врятувався любовним прийомом. Настала черга британського номер 1 з любов’ю триматися, коли він почав налагоджуватися в грі, чинячи тиск на подачу Мюррея в наступній грі, коли йому вдалося отримати два, але не зміг створити брейк-пойнт вперше. з першої партії матчу.

ЩОЙНО: Емма Радукану пояснює, чому вона «не влаштувала сцену» проти Вільямс

Зрештою Норрі вдалося створити два моменти для брейк-пойнту в наступній грі Маррея на подачі при рахунку 2-3, причому 47-ма ракетка світу відбивалася від британця з першим рейтингом у восьмихвилинній грі, щоб зберегти рівень у другій. Дев'ятий сіяний продовжував пресинг і заробив ще два брейк-пойнти за рахунку 4-3, коли почав знаходити свій форхенд, і зрештою взяв один, щоб подати у вирішальному сеті. Сподіваючись вижити у другому сеті, колишній чемпіон зробив потрійний брейк-пойнт на подачі свого співвітчизника, але Норрі набрав п’ять очок поспіль, щоб перевести матч у третій і останній сет.

Він розпочав вирішальний сет з перевагою 0-30 на подачі Мюррея, але колишня перша ракетка світу закопався глибоко, щоб утриматися. Останній сет був напруженим, поки 35-річний гравець не зміг зробити брейк-пойнт за рахунку 3-2, але його мотузка обірвалася під час розіграшу, і можна було побачити, як він недовірливо посміхається. Ще дві нагоди з’явилися та зникли, коли британський №1 протримався в найдовшій партії на той час.

Несподівано з рахунку 40-0 до 3-4 Норрі скоротився до двох, але зумів утриматися на рівні зі своїм співвітчизником у вирішальному сеті. Крампс почав замінювати Мюррея в другій грі поспіль, коли він зіткнувся з трьома брейк-пойнтами при рахунку 4-4 і віддав брейк із подвійною помилкою, отримавши лікування під час заміни.

>

НЕ ПРОПУСТІТЬ Роджер Федерер оголошує про «партнерство» Кубка Лейвера з Кейт Міддлтон ЧИТАТИ БІЛЬШЕ