Аргентина – Австралія 2:1: про що говорили, коли Ліонель Мессі звільнив Аргентину в чвертьфіналі чемпіонату світу?

Уникнувши чергового чемпіонату світу з бананової шкірки в суботу ввечері, Аргентина забронювала квиток до чвертьфіналу чемпіонату світу, перемігши Австралію з рахунком 2:1.< /p>

Хоча південноамериканські гіганти, можливо, розпочали свій похід до Катару з сумнозвісної поразки від Саудівської Аравії з рахунком 2:1 минулого місяця, «Альбіселесте» повернулися сильними за останні п’ятнадцять днів.

Оскільки ікона атаки Ліонель Мессі потрапив у заголовки в ніч, яка побила рекорд серед семиразових володарів Золотого м’яча, суперзірка ПСЖ відкрив рахунок за 10 хвилин до перерви чудовим сольним ударом.

Спостерігаючи за тим, як Хуліан Альварес з Манчестер Сіті подвоює перевагу Аргентини перед тим, як Австралія зросла після невдалого автоголу Енцо Фернандеса, підопічні Ліонеля Скалоні були більше переможцями, ніж гідними.

Щоб переконатися, що наступного тижня відбудеться апетитне протистояння проти голландської ліги, ми розглянули основні теми для розмови після суботньої битви в Аль-Райяні.

Історична ніч для Мессі

Не зумівши знайти шлях повз відважну оборону Австралії протягом перших 35 хвилин і відсікаючи появу розчарованої сторони, Аргентина все ж закликала свій атакуючий талісман, щоб перетягнути їх вниз по лінії.

У 1000-му матчі Мессі за клуб і збірну в суботу ввечері, 35-річний гравець продемонстрував справжнього гравця матчу, написавши ще одну главу в історії «Ла Альбіселест».

Цей удар у першому таймі також випередив Дієго Марадону, відкривши рахунок фірмовим ударом і забивши свій дев'ятий гол у фіналі чемпіонату світу.

Оскільки жоден гравець цьогорічного турніру не забив більше трьох голів Мессі, семиразовий володар «Золотого м’яча» відчайдушно прагне завершити свою культову кар’єру першою світовою короною.

Оскільки нейтралісти по всьому світу всі сподіваються, що Мессі нарешті зможе отримати трофей Жюля Ріме в тому, що, здається, буде його останнім появою на світовій арені, чи зможе хтось зупинити легенду ПСЖ цієї зими?

Ще один голландський розбір

Нарешті забезпечивши перше місце в групі С завдяки перемозі над Польщею 30 листопада з рахунком 2:0, багато хто очікував, що, здавалося, буде протистояння у важкій вазі проти Нідерландів.

>

У той час як європейські символи випередили Сполучені Штати раніше того ж дня з перемогою з рахунком 3-1, тепер нейтральні гравці повторять свій півфінал 2014 року.

Коли Аргентина нарешті здобуде блискучу перемогу в серії пенальті в Сан-Паулу, команда Скалоні буде більше ніж усвідомлювати, що в п’ятницю ввечері їх чекає ще одне складне випробування.

Хоча "помаранчеві", можливо, потрапили під пильну увагу після того, як чотири роки тому пропустили матч проти Росії, Нідерланди отримали значне зростання після того, як Луї ван Гаал повернувся на третій термін.

Насправді, у тому, що стало надзвичайно вражаючою фіолетовою плямою, колишній головний тренер «Манчестер Юнайтед» знаходить свою сторону серед серії з 19 ігор без поразок у всіх змаганнях — серії, яка датується червнем 2021 року.

Австралія пишається

Хоча Австралія, можливо, не змогла завдати Аль-Райяну великого розладу на Чемпіонаті світу, Socceroos збираються залишити Катар з високо піднятими головами після захоплюючої близькосхідної пригоди.

>

Незважаючи на те, що підопічні Грема Арнольда вибували з групового етапу в кожному зі своїх трьох останніх матчів на Чемпіонаті світу перед поїздкою до Катару цієї зими, отримали низку нагород.

Отримавши першу путівку в плей-офф з 2006 року після знаменитої перемоги над Данією 30 листопада з рахунком 1:0, Австралія, безперечно, надихнула нове покоління вболівальників удома.

Арнольд заслужив репутацію своїм жорстким підходом і ледь не виграв те, що було б чудовим зрівняльним голом на останній хвилині, коли 18-річний Гаранг Куол втратив золотий шанс у компенсований час.< / p>

Розчарувавши південноамериканських ікон до того, як Мессі відкрив рахунок за 10 хвилин до перерви фірмовим магічним ходом, Socceroos довели цієї зими, що вони можуть змішуватись з елітою світового футболу.< /p>

Звіт про матч:

Аргентина: Мартінес, Моліна, Ромеро, Отаменді, Акуна, Де Поль, Фернандес, Мак Аллістер, Альварес, Мессі, Гомес

Субтитри: Тальяфіко, Монтіель, Паласіос, Л. Мартінес, Л. Мартінес

Австралія: Раян, Дегенек, Суттар, Роулз, Бехіч, Лекі, Баккус, Муй, МакГрі, Ірвайн, Дюк

Запасні: Гудвін, Куол, Макларен, Карачич, Хрустік

Голи: Аргентина: Мессі (35′), Альварес (57′) – Австралія: Фернандес (77′ OJ)

Попередження: Ірвайн, Дегенек

Червоні картки: немає

Арбітр: Шимон Марциняк