«Арсенал» і «Челсі» закликали давати яскравим гравцям більше шансів вражений тренер збірної Англії

Нападник «Арсеналу» Еміль Сміт Роу та вінгер «Челсі» Ноні Мадуеке захищали свої аргументи на користь головного тренера збірної Англії U21 Лі Карслі.

Після переможної перемоги «Молодих левів» над збірною Франції U21, тренер збірної Англії Карслі звернув увагу на бомбардирів Сміта Роу та Мадуеке.

Перший відкрив рахунок у чудовій перемозі з рахунком 4-0 трохи більше ніж за годину, а через травми Сміт Роу обмежив лише 143 хвилини в першій команді Арсеналу цього сезону.< /p>

«Мені дуже подобається Еміль, він гравець із величезним потенціалом», — сказав Карслі.

Мені здається, що сьогодні ввечері він показав, що він найкращий гравець, тепер йому потрібно лише кілька хвилин, щоб пограти в ігри та довірити своєму тілу тренуватися та грати на високому рівні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Мадуеке названо серед багатонаціональних гравців, які Англія має отримати або втратити право на участь

«Сьогодні у нього було приблизно 65 хвилин, я планую, щоб він мав більше хвилин у вівторок.

"Я завжди вважав, що він був сильним персонажем. Будь-який гравець, який проходить через академію, як-от "Арсенал", прокладає собі шлях до команди та носить для неї номер десять, має характер, рішучість і неймовірне бажання.

"Це не маленький подвиг, він заслуговує на це, тому що він найкращий талант, усе, що йому зараз потрібно, це серія ігор, а також впевненість і віра в те, що його тіло здатне це зробити".

Мадуеке зробив рахунок 2-0 незабаром після того, як його замінили Сміта Роу, а потім забив Кертісу Джонсу та Джейкобу Ремсі.

Здавалося, що 21-річний гравець перейшов у «Челсі» в основному марно, але Карслі бачить у Мадуеке світле майбутнє.

«Було дуже приємно побачити, як він забив цей гол і дві гольові передачі», — сказав він.

"Я думаю, що його стиль гри справді підійде Прем'єр-лізі. Він захоплюючий, швидкий, прямий і дуже універсальний, але головне в тому, що він ще молодий.

>

Йому знадобиться час, ігрові хвилини, час, щоб попрацювати над своєю грою, але він має великий потенціал, — продовжив Карлсі, якого цитує Metro.

"Як і багатьом молодим гравцям, йому просто потрібна нагода. Їм потрібні нагоди, щоб продемонструвати свій талант, і з огляду на серію ігор у нього все буде добре".

Це було гучне повернення до форми для молодіжної збірної Англії, яка програла свою останню гру вдома Словенії з рахунком 2:1 у кваліфікації Євро U21.

Однак команда Карслі посіла перше місце в групі, оскільки це була її єдина поразка за 10 ігор, а нічия зі словенцями була їхньою ще однією помилкою.

Фінал відбудеться спільно в Румунії та Грузії з кінця червня до початку липня. Англія зіграла проти Чехії, Німеччини та Ізраїлю.