Артета розчарований «великими шансами», які «Арсенал» втратив, оскільки «Саутгемптон» виграв «Канонірів» унічию

Арсенал, мабуть, шкодує про втрачені шанси, оскільки Саутгемптон зіграв лідерів ліги внічию 1:1 на Сент-Мері.

Команда Мікеля Артети вийшла вперед на 11-й хвилині через Граніта Джаку, але не змогла забити другий гол.

Стюарт Армстронг вирівняв ситуацію у другому таймі, і їм вдалося втримати очко. «Арсенал» мав м’яч у воротах, але м’яч був зарахований в офсайд.

Артета вважає, що у Арсенала було достатньо шансів, щоб виграти гру. Він пояснив (через Sky Sports): «Так, особливо з великими шансами, які ми створили.

"Як ми почали і грали першу половину гри, ми повинні були бути в іншій позиції.

"Але заслуга також належить Саутгемптону, як пройшов другий тайм, ми не були такими чистими та стабільними з м'ячем, як у першому таймі, ми почали пропускати багато дальніх кидків, розігрувати гру, яка перешкоджала наша гра.

Незважаючи на це, я вважаю, що ми знову створили два найбільші моменти у другому таймі, і, на жаль, цього було недостатньо, щоб виграти гру».

Цей результат зберігає статус «Арсеналу» на вершині Прем’єр-ліги, але це дозволило «Ман Сіті» здобути перевагу.

Тепер «Сіті» відривається від «Арсеналу» лише на два очки, а також має кращу різницю м’ячів.

Габріель Жезус поділяв розчарування Артети під час повного робочого дня та вважав, що «Арсенал» зробив достатньо, щоб виграти гру.

Він пояснив (через Sky Sports): «Ми знову почали дуже добре. Коли ми забили гол, ми продовжували грати в свою гру, ми створювали моменти – j У мене також були деякі в першому таймі - мати можливість ще більше підвищувати рівень, кожен як команда, так і окремо.

"Ми повинні більше зосередитися, більше зосередитися, бути більш агресивними з м'ячем, без м'яча. Ми сьогодні повертаємося додому трохи засмучені, тому що, як ми грали, ми могли забити більше голів і виграти матч".

Не дивлячись на втрачені очки, варто згадати, як далеко просунулася ця команда «Арсенал» за останні місяці.

Цього сезону вони програли лише одну гру Прем’єр-ліги, і за нинішніх обставин вони варті того, щоб бути першими.

Наступним для команди Артети є гра Ліги Європи проти ПСВ у середині тижня, а наступного тижня зустрінеться з Ноттінгем Форест.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: «Ліверпуль» зробив «велику помилку» проти Салаха, «МЮ» тепер має сильний захист, але «звірячий» Санчо...