«Щойно вогонь згасне, ми потрапимо в біду», – Мактомінай з «МЮ» відчайдушно хоче розвивати успіх

Скотт Мактомінай закликав своїх товаришів по Манчестер Юнайтед «підтримувати вогонь», оскільки вони будують свої перші поспіль перемоги під керівництвом Еріка тен Хега.

Юнайтед зазнав смаку поразки у своїх перших двох іграх чемпіонату - вперше з сезону 1992-93 років - перед тим, як перемогти Ліверпуль 2-1 і Саутгемптон 1-0.

Суботня незначна перемога над «Сент-Мері» завдяки голу Бруну Фернандеша у другому таймі завершила серію з семи ігор чемпіонату поспіль без перемоги «Юнайтед».

Отримавши послідовні перемоги у вищому дивізіоні вперше з лютого, Мактоміней сподівається продовжити ігри проти «Лестер Сіті» та «Арсеналу» наступного тижня.

«Тепер настав час зібрати всіх разом і відновити сили після двох важких ігор», — сказав Мактомінай, який відіграв шосту за кількістю хвилин серед усіх аутфілдерів «Юнайтед» цього сезону.

«Нам потрібен цей вогонь усередині нас, і як тільки вогонь згасне, ми в біді.

"Але ми повинні підтримувати вогонь разом. Ми повинні тримати всіх разом, і ми можемо досягти успіху".

Відповідаючи на запитання, як «Юнайтед» підтримує вогонь, Мактомінай додав: «Найважливішим є командний дух.

«Якщо у нас буде хороший командний дух у групі, ми далеко зайдемо. Якщо ми цього не зробимо і люди будуть добрі один до одного, ми далеко не зайдемо. »

Юнайтед здобув перемогу в Саутгемптоні, незважаючи на те, що трохи випередив очікувану віддачу голів (xG): 1,4–1,5 на користь Сейнтс, які також завдали більше кидків.

І ще два важливі матчі відбудуться наступного тижня, перед початком кампанії «Юнайтед» у Лізі Європи, Мактомінай визнав, що потрібні покращення.

Ми повинні бути спокійними, тому що нас чекають великі матчі, - сказав він. «Проти «Саутгемптона» ми грали не так добре, як могли, і вони мали багато м’яча.

Але ми повинні переконатися, що б ми не робили перед наступними іграми, ми домінували та забивали голи».