Атлетіко Мадрид – Сельта Віго 4:1: люди Сімеоне демонструють силу з глибини, щоб легко перемагати

Гол і результативна передача від Родріго де Поля допомогли «Атлетіко Мадрид» здобути першу домашню перемогу в цьому сезоні в Ла Лізі, перемігши в суботу «Сельту» з рахунком 4:1.

Підопічним Дієго Сімеоне довелося попрацювати, щоб перемогти, оскільки в першому таймі «Сельта» перебувала на виїзді в більшості зон для господарів, але не змогла наслідувати в другому.

Анхель Корреа вивів «Атлетіко» вперед у перші 10 хвилин, після чого Де Поль відбив удар на початку другого тайму, а Яннік Карраско — чудовий пробіг і завершальний удар — закріпив перемогу.

Габріель Вейга, який вийшов на заміну, відбив один гол у ворота гостей, але автогол Унаї Нуньєса позбавив їх надії.

Ян Облак пропустив «Атлетіко», незважаючи на те, що в середині тижня зіграв у драматичній перемозі Ліги чемпіонів над «Порту» після того, як минулого уїк-енду зазнав удару в «Реал Сосьєдад».

Іво Грбіч вийшов на заміну та був використаний лише через хвилину, коли Маріо Ермосо неправильно оцінив довгий м’яч, дозволивши Йоргену Странду Ларсену забити, але норвежець не зміг переграти воротаря, якому також довелося рятувати Уго Малло пробив головою з близької відстані з кутового невдовзі після цього.

Після того, як пережили ці переляки, «Атлетіко» вийшов вперед на дев’ятій хвилині після гарного ходу в один дотик справа, коли Рейнільдо навісив на Науеля Моліну, що призвело до м’якого пасу на Де Поля, який негайно перекинув м’яч на Корреа кинути в дах сітки.

Після цього гра затихла, і лише на початку другого тайму «Атлетіко» подвоїв свою перевагу, коли після навісу Карраско знайшов заміну Коке, який повернув м’яч Де Полю, який пробив з краю воріт. коробка. відбив на Нуньєса, не вдаривши з безпорадного Агустіна Маркесіна у ворота Сельти.

Карраско забив три голи на 66-й хвилині після того, як взяв м’яч на півлінії та провів у штрафний майданчик, пройшовши зліва, а потім повернувшись лівою ногою, повз Марчезіна на ближній штанзі.

>

Сельта врятувала гол за 19 хвилин до кінця, коли Яго Аспас навісив м’яч з правого боку і знайшов Вейгу, який пробив під Грбічем, але боротьбу було завершено, коли Кунья пройшов повз Нуньєса, а потім влучив у відбитий навіс. захисник гостей.

Що це означає? – Сімеоне демонструє свою силу в глибині

З огляду на те, що Ліга чемпіонів триває, а сезон скорочено через Чемпіонат світу, багатьом командам доведеться часто змінюватись.

І розкрутіть Сімеоне, зробивши шість замін після перемоги над «Порту», ​​а його гравці в стартовому складі заклали основу, перш ніж на заміну прийдуть такі надійні замінники, як Коке, Жоао Фелікс, Антуан Грізманн, Сауль Нігес і Кунья, які завершать роботу.

>

Атлетіко був більш агресивним у другому таймі, вийшовши на заміну, вигравши 59,2% своїх дуелей порівняно з 48,6% у першому таймі.

Кондогбія вражає посередині

Джоффрі Кондогбіа часто ділиться думками, але в цій формі ви можете зрозуміти, чому багато хто надає йому великого значення.

Колишній гравець «Інтера» та «Валенсії» зробив гольову передачу, зробив результативну передачу, виконав більше підборів, ніж будь-хто на полі (п’ять), володів м’ячем більше, ніж будь-хто (10), провів найбільше дотиків серед усіх «Атлетіко». гравець (71), виграв 77,8% своїх дуелей і зробив найбільшу кількість передач у своїй команді (58) з точністю 89,7%.

Аспас втрачає можливість імітувати Віллу

Капітан "Сельти" Яго Аспас забив п'ять голів у перших чотирьох іграх Ла Ліги цього сезону. Якби він забив на «Ванда Метрополітано», колишній гравець «Ліверпуля» став би лише другим іспанським гравцем, який забив шість голів після перших п’яти ігор сезону в турнірі в 21 столітті, після Давіда Вільї, який забив цей гол у Кампанії 2008-09 та 2009-10.

Попри результативну передачу, 35-річний гравець, здається, ніколи не турбував Грбіча, виконавши три удари та не вразивши жодного.

Що далі?

У вівторок «Атлетіко» відвідає «Байєр» у Лізі чемпіонів, а наступної неділі — «Реал». Наступної суботи "Сельта Віго" знову не прийме участь у гостях у "Валенсії".