Каррагер стверджує, що "кінець" ери Клоппа після "хаотичної" гри в Ліверпулі

Джеймі Каррагер вважає, що це кінець ери в Ліверпулі після «абсолютно хаотичної» гри «старіючої команди» проти Брентфорда.

Ліверпуль був розірваний Брентфордом у першому таймі, особливо на стадіоні Ком’юніті, і відбив можливість скоротити відставання від Манчестер Юнайтед, який посідає четверте місце в Прем’єр-лізі.

Брентфорд вийшов вперед завдяки автоголу Ібрагіми Конате, а Брайан Мбуемо здобув перемогу з рахунком 3:1 наприкінці гри, але Каррагер був особливо різким проти оборони Ліверпуля перед ударом головою Йоанне Вісса, другим за вечір.

Вісса переграла Трента Александера-Арнольда на дальній штанзі після того, як Харві Елліотт дивно фальсифікував пас від Аліссона.

"Абсолютно жахливо", - сказав Каррагер Sky Sports у перерві. «Цей [штрафний удар Ліверпуля] повинен тривати довго, чи можете ви повірити, що Харві Елліотт фальсифікує його в такій позиції?

"Але це фантастично від Брентфорда та Вісси на дальній штанзі; це чудовий удар головою. Це непросто, швидкість навісу просто фантастична. Якщо ви знову подивитеся, Александер-Арнольд на дальній штанзі, Оллі Воткінс забив такий гол проти них кілька ігор тому, він не в офсайді, і він фантастично б’є головою.

"Тому ми також використовуємо техніку в грі, оскільки вона доводить, що м’яч пройшов за лінію. Ви бачите, як Трент заходить, він займає неправильну позицію, і ви хвилюєтеся про те, що відбувається позаду нього".

Алекс Окслейд-Чемберлен забив за «Ліверпуль», влучним ударом головою після невдалого навісу від Олександра-Арнольда, але їх результати в атаці були обмеженими в другому таймі, незважаючи на те, що їм потрібно було наполегливо забивати більше голів.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Ван Дейк: Чи зможе "Ліверпуль" знову виграти Прем'єр-лігу з людиною, завдяки якій це стало можливим?

Каррагер вважає, що це кінець ери для Клоппа.

«Я б не сказав, що був надто впевненим [входячи в цю гру]», — зізнався Каррагер. «Оскільки «Ліверпуль» мав проблеми весь сезон проти фізичних команд, коли гра напружена, вони не можуть впоратися.

Не забуваймо, що це команда, яка пишається тим, що каже, що інтенсивність — це наша ідентичність. Зараз вони більше не можуть з цим мати справу. Кінець, і в першому таймі був абсолютний хаос».