Бос "Челсі" Поттер схрестив пальці після того, як Джеймс зазнав чергової травми

Головний тренер "Челсі" Грем Поттер побоюється, що у Ріса Джеймса повторилася травма, через яку він вибув з Чемпіонату світу.

Захисник збірної Англії Джеймс виглядав збентеженим, коли йому лікували коліно, яке він пошкодив у жовтні під час перемоги «Челсі» над «Борнмутом» (2:0).

Тепер є побоювання, що "Челсі" може залишитися без одного зі своїх ключових гравців ще на тривалий період.

"Ще дуже рано, але це той самий район, тому ми хвилюємося, і нам доведеться побачитися протягом наступних 24-48 годин", - сказав Поттер.

"Він щось там відчув, і нам доведеться з'ясувати ступінь цього та схрестити пальці. Він, звичайно, розчарований. Наразі ми сподіваємося, що все не так погано.

>

Звичайно, він був дуже розчарований тим, що пропустив чемпіонат світу. Це був великий удар для нього. Сьогодні ви могли побачити його якість і те, що він приносить команді.

Йому довелося впоратися з травмою, і він її добре пережив. Планував зіграти 60 хвилин сьогодні, тому зараз він, звичайно, розчарований.

"Ми сподіваємося, що це не так серйозно, як раніше, і що він зможе швидко одужати."

Челсі вів у рахунку 2-0 лише через 24 хвилини завдяки голам Кая Хавертца та Мейсона Маунта.

Але після того, як Джеймс пішов, через сім хвилин другого тайму Борнмут загрожував повернутися в гру.

"Ріс грав добре, і його відхід, ймовірно, вплине на стадіон і команду", - додав Поттер.

"Будуть турботи, турботи, і ми хотіли втримати перемогу.

Він гравець світового класу. Ви бачите його ззовні, але тільки коли працюєте з ним, ви бачите, наскільки він хороший.

"Він міг би грати за будь-яку команду світу, і будь-яка команда сумувала б за ним".

Борнмут переміг у трьох із останніх п’яти візитів на Стемфорд Брідж, але, незважаючи на певний тиск на ворота Челсі, здавалося, що вони ніколи не хотіли повторювати подвиг Гері О’Ніла, який відкривав ворота, як постійного тренера.

О'Ніл сказав: «Ми трохи намагалися зрозуміти, як вони почали. Початок справді вбиває нас, у цей момент важко повернутися до нього.

«Коли ти програєш «Челсі» з рахунком 2-0, а вони передають м’яч один одному, як і раніше, було б легко отримати три, чотири або п’ять, тому багато очок надто позитивні з другого половина."

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Мейсон Маунт – це вакцина проти мутованої «хвороби» Грема Поттера в Челсі