Прокоментуйте Officially Speaking – with Keith Hackett від Officially Speaking – with Keith Hackett – FanBall

Я дедалі більше запізнююся з публікацією цієї чудової статті, і мені це дуже шкода. На цьому тижні домінувала перевірка іспиту з журналістики, який я складаю в понеділок, тому я поки що не встиг його опублікувати. Сподіваюся, вам сподобається читати його так само, як і мені! – Кріс

ОГЛЯД РОБОТИ СУДДІВ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ 10-ГО ТУРУ ВИПУСКУ

Субота, 30 жовтня

Лестер Сіті – Арсенал РЕЗУЛЬТАТ 0-2Суддя: Майкл Олівер. Асистенти: Саймон Беннетт, Ден Робатан. Четвертий арбітр: Роберт Джонс. VAR: Джаред Джиллетт. Асистент VAR: Сіан Массі-Елліс.

Майкл Олівер був причетний до майже ідентичного інциденту з вилученням Лапорта під час гри Манчестер Сіті проти Кристал Пелас, де Джонні Еванс з Лестер Сіті вщент переміг Обамеянга з Арсенал. Критерії DOGSO були виконані, і Евансу слід було показати червону картку. Для мене це була рідкісна велика помилка Олівера в цій грі.

Коли я навчаю суддів щодо застосування цього порушення, я прошу їх візуалізувати інцидент і видалити гравця, який вчинив фол, зі сцени. Тоді вони повинні розглянути, чи ображений гравець заволодів би м’ячем і чи зміг би виконати удар по воротах?

Це мало бути, безсумнівно, під час інциденту з Обамеянгом.

Бернлі – Брентфорд РЕЗУЛЬТАТ 3-1Рефері: Джонатан Мосс. Асистенти: Марк Перрі, Тімоті Вуд. Четвертий арбітр: Джеремі Сімпсон. Драйв: Енді Медлі. Асистент VAR: Річард Вест.

Шон Дайч святкував свій дев'ятий день народження, очолюючи Бернлі - дивовижна статистика

Бернлі відкрив рахунок на 4-й хвилині через Вуда, який залишив захист Брентфорда спостерігати. Вони забили ще раз, але VAR правильно втрутився та виключив це.

Метт Лоутон із «Бернлі» забив головою другий гол, а потім забив Корнет, забезпечивши господарям перевагу у три рахунки перед перервою.

У другому таймі (який пройшов без суперечок) Брентфорд забив втішний гол через Годдоса на 79-й хвилині.

Ліверпуль проти Брайтон енд Гоув Альбіон РЕЗУЛЬТАТ 2-2Суддя: Майк Дін. Асистенти: Едді Смарт, Марк Скоулз. Четвертий арбітр: Кріс Кавана. VAR: Кевін друг. Асистент VAR: Саймон Бек.

Салах віддав чудову передачу на Хендерсона, який забив на 4-й хвилині гри. Після цього Мане переправив м’яч на Окслейда-Чемберлена, який забив блискучим ударом головою.

Мане та Салах провели м'яч у ворота з обох боків тайму, але обидва були належним чином вилучені після перевірки VAR. Один був за гру рукою, а інший був поза грою.

Це була приємна зустріч, і Брайтон ніколи не здавався

Брайтон забив через Мвепуса та Троссарда, і йому було правильно відмовлено в переможці, коли Троссард забив перед Копом, але його правильно вилучили за офсайд.

Манчестер Сіті – Крістал Пелас РЕЗУЛЬТАТ 0-2Суддя: Андре Маррінер. Асистенти: Адріан Холмс, Скотт Леджер. Четвертий арбітр: Ентоні Тейлор. VAR: Лі Мейсон. Асистент VAR: Ян Хуссін.

Андре Маррінер відповідав за зустріч "Манчестер Сіті" з "Крістал Пелас". На 45-й хвилині він бачив боротьбу Аймеріка Лапорта з господарів проти Вілфріда Захи з Пеласа. Це була явна помилка. Суддя (подумки відзначивши позицію атаки, рух Захи до воріт і те, що в момент атаки Заха контролював м’яч, і жоден захисник не міг його відбити) правильно зняв червону картку та видалив Лапорта за те, що він відмовив очевидна можливість забити гол. Це були хороші правоохоронні органи, і Манчестер Сіті не може скаржитися на рішення Маррінерс.

Закон стверджує: відмова від голу або явної можливості для взяття воріт – коли гравець перешкоджає суперницькій команді забити гол або явну можливість для взяття воріт через фол рукою, гравець вилучається незалежно від місця фолу відбувається.– Коли гравець вчиняє порушення проти...