Конте каже, що «Тоттенхему» не вистачає «креативних гравців» і визнає, що «можливо, п’яте – це найкраще», що вони можуть зробити

Антоніо Конте визнав, що "Тоттенхем Хотспур", можливо, доведеться погодитися на місце поза четвіркою кращих цього сезону після поразки 2-0 від "Астон Вілли".

Тоттенхем розпочав свій новорічний матч проти Астон Вілли, потребуючи перемоги після того, як зміг зіграти внічию в Брентфорді на День подарунків.

Але "шпори" були далекі від своїх, оскільки вони намагалися створити щось помітне у поразці від Унаї Емері.

Лондонці відстали в десятій поспіль грі Прем'єр-ліги, коли Еміліано Буендіа скористався помилкою Уго Льоріса, зробивши рахунок 1-0.

Вілла змогла подвоїти свою перевагу приблизно за 15 хвилин до кінця, коли Дуглас Луїс пробив м’яч повз гравця збірної Франції.

Завдяки цьому «Тоттенхем» посідає п’яте місце в Прем’єр-лізі, але його випередять, якщо «Ліверпуль» виграє свою нічию.

Говорячи після матчу, Конте припустив, що в його команді немає «багато креативних гравців».

"У першому таймі ми грали з хорошою інтенсивністю. Ми нічого не пропустили, і виявили, що команда захищалася занадто глибоко, потім ми пропустили цей гол, і впевненість моїх гравців впала", - сказав Конте BBC Sport.< /p>

Ми повинні знати, що наше життя таке. Ми повинні боротися в кожній грі за очко або за три очки. Це правда, особливо коли у вас немає двох-трьох важливих гравців і вам важко...

"У нас різні характеристики. У нас небагато гравців, які справді добре перемагають. У нашій команді небагато креативних гравців. У першому таймі було справді важко знайти місце .

Я впевнений, що якщо ми не пропустимо гол, то зможемо виграти гру. Гол, який ми пропустили, точно вбив нам впевненість і в багатьох ситуаціях. Ви повинні намагатися «покращувати та розвивати цих гравців і особливо молоді гравці, щоб стати ще сильнішими».

Про перший пропущений гол: «Ми пропустили перший гол і, звичайно, намагаємося грати, щоб забивати голи. Є такий суперник, як ти, який може забити під час гри. Ми чудово розуміємо, що чемпіонат буде нам справді дуже важко.

"Ми повинні спробувати відновити всіх [травмованих] гравців, а потім ми повинні знати, що в кожній грі ми повинні боротися і показувати, що ми сильні. Ліга буде дуже важкою для нас.

"Я хочу бути чесним, я хочу бути дуже чітким. Я сказав клубу, я висловив свою думку. Фанати заслуговують найкращого. Можливо, найкраще залишитися на 5-му місці. Можливо, це 6-е, 7-е, 5-е або 4-е місце найкращий."

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: спілкуватися в чаті? Що таке захист Тоттенхема, коли він нудний ТА неефективний?