Кріштіану Роналду плаче після поразки Португалії на чемпіонаті світу з Марокко

Кріштіану Роналду

Гетті

Кріштіану Роналду був у сльозах після поразки Португалії на чемпіонаті світу з Марокко на вихідних. Можливо, це востаннє, коли він бере участь у турнірі.

Зірка футболу помітно плакав після фінального свистка в Катарі в суботу, коли він залишав поле та йшов через тунель назад до роздягальні. Він, як і решта його команди, був явно засмучений після того, як збірна Марокко вибила їх з рахунком 1:0.

Цю гру Роналду фактично розпочав на лаві запасних, як і в останній грі проти Швейцарії, але зрештою був замінений у другому таймі.

Втім, він і решта команди залишилися без голу. Марокканець Юсеф Ен-Несірі забив один удар на 42-й хвилині – так само, як (майже) зробив CR проти Уругваю кілька ігор тому.

Звичайно, Португалія кілька разів намагалася забити... але голкіперу збірної Марокко Ясіну Буну вдалося їх не потрапити. Він представлений як один із героїв команди.

Це був важкий Чемпіонат світу для Роналду – він не лише провів на лаві запасних протягом двох останніх ігор під час зіткнень зі своєю національною командою... але він також розірвав стосунки з Манчестер Юнайтед після того, як розкритикував їх під час нещодавнього інтерв’ю . Він також сказав, що незабаром може піти зі спорту.

Важко вибратися, якщо це насправді його останній вихід.