Даніїл Медведєв перемагає у Всеросійському фіналі в Дубаї та виграє третій титул за три тижні

Даниїл Медведєв виграв свій третій титул за три тижні на Dubai Duty Free Tennis Championships, додавши до трофеїв, які він здобув у Досі та Роттердамі. Сьома ракетка світу переміг свого співвітчизника Андрія Рубльова з рахунком 6-2 6-2 у загальноросійському фіналі, щоб завершити вражаючий тиждень, під час якого він також став першою людиною цього року, яка перемогла Новака Джоковича.

Медвєдєв і Рубльов билися всьоме з двома серіями на лінії. Сьома ракетка світу вийшла у фінал із серією з 13 перемог, тоді як 25-річний гравець виграв дев’ять поспіль у Дубаї як захисник чемпіон.

Але це був третій номер посіву, який швидко стартував, продовживши там, де зупинився під час поразки Джоковичу в п’ятницю, розгромивши свого давнього друга Рубльова в першому матчі. Минулорічний чемпіон продовжував боротися на своїй подачі, будучи змушений врятувати два брейк-пойнти за рахунку 1-3, перш ніж віддати ще один наприкінці сету, дозволивши Медведєву подати за рахунку 5-2.

Сьома ракетка світу не гаяв часу, щоб виграти перший сет, завершивши його з рахунком 6-2 лише за 36 хвилин, і почав гонитву за третім титулом за стільки ж тижнів. Здавалося, що Рубльов підняв свій рівень на початку другого сету, утримуючи перевагу 2-1, але Медведєв знову підвищив її, продовжуючи знаходити свій форхенд у важливі моменти, коли зробив брейк 3-2.

ЩОЙНО: Фріц кидається в середину гри, коли зірка шаленіє на полі

І з цього моменту все було одностороннім, оскільки деякі помилки другого сіяного гравця дали Медведєву ще два брейк-пойнти за рахунку 2-4. Рубльов послав довгий м’яч, щоб дати перерву, і закричав, коли він відходив до своєї лави з Медвєдєвим, який збирався подавати на титул, оскільки можна було побачити чинного чемпіона з головою в руках.

>

Медведєв не гаяв часу, здобувши перемогу з рахунком 6-2 6-2 лише за 68 хвилин, здобувши свою першу перемогу над Рубльовим за більш ніж два роки, завоювавши титул чемпіона Дубая у своєму дебюті та вигравши свій третій трофей за стільки ж тижнів , вигравши також Доху та Роттердам один до одного. Сьома ракетка світу перевершила свого співвітчизника, виключивши 19 віннерів і лише вісім невимушених помилок, а Рубльов зробив 22 помилки у своїй невдалій спробі захистити титул.

Медведєв також подовжив свою переможну серію до 14 — другу найдовшу в його кар’єрі після 20 перемог поспіль наприкінці сезону 2020 року, завершившись у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії 2021 року. Він увійде на майбутнє як один із головних претендентів на титул в Індіан-Веллсі та Майамі, причому Рафаель Надаль не грає, а Джокович, як повідомляється, не має права в'їзду до Сполучених Штатів.

НЕ МОЖЕТЕ ПРОПУСТИТИ, що Новак Джокович отримує підтримку на турнірі Великого шолома, щоб скасувати Банда США. Джокович «відмовив у в’їзді США через національну безпеку», оскільки Байден зробив запит. 18-річна серія Надаля закінчилася, оскільки назріває протистояння