Дешам захищає вибір команди після поразки французьких команд у фінальному груповому матчі

Тренер збірної Франції Дідьє Дешам відкинув критику щодо вибору своєї команди після того, як його команда несподівано поразила Туніс з рахунком 1:0.

Гол Вахбі Хазрі у другому таймі приніс африканцям знамениту перемогу над діючими чемпіонами, хоча цього було недостатньо, щоб забезпечити їм вихід у плей-офф.

Франція вважала, що на останній хвилині виграла вражаючу нічию з восьми доданих сейвів, коли Антуан Грізманн, який вийшов на заміну, пробив по воротах.

Але тривала перевірка VAR показала, що він перебував у офсайді, коли м’яч був перекинутий у штрафний майданчик, що викликало бурхливі святкування в Тунісі.

Дешам зробив дев'ять змін у складі, який уже вийшов з групи D, причому Грізманн, Кіліан Мбаппе та Усман Дембеле починали на лаві запасних.

Але план колишнього капітана чемпіонату світу з футболу Франції залишити свої зіркові імена вражаючим результатом.

Він сказав: «Ми не можемо відмітити всі поля. Перша мета була найважливішою, і це було закріпити наше місце в 1/8 фіналу.

"Усі 24 гравці виграли свої перші дві гри та програли останню, але мені потрібно, щоб усі 24 були доступні мені через чотири дні.

"Двоє з них змогли відпочити, ноги будуть свіжими. Ми виходили з двох напружених матчів. Ми збираємося зіграти чотири матчі за 12 днів, нам потрібен був ковток свіжого повітря.

Але ми повинні виступати краще, ніж ми зробили. Так, суперник покарав нас і віддав нам наші гроші.

«Я не недооцінював суперника, я не сприймав гру серйозно, я думав про гру, яка нас чекає в неділю».

Дешам, який сказав, що захисник Бенжамен Павар «не в тому стані, щоб грати», додав: «Я не збираюся нікого засуджувати, тут немає цапа відбувайла».

>

«Я хотів би повторити, ми виграли перші дві гри з 24 гравцями, сьогодні ми програли з 24. Мені потрібні 24 для четвертої гри в неділю».

Колишній нападник «Сандерленда» Хазрі кинувся після помилки Юсуфа Фофани, випередивши Рафаеля Варана, а потім пробив голкіпера Стіва Манданду.

Але через кілька хвилин ми дізналися про гол Австралії у ворота Данії, який нарешті дозволив Socceroos посісти друге місце після Франції.

Хазрі сказав: «Ми дуже щасливі сьогодні ввечері, тому що ми провели дуже хорошу гру. Звичайно, є деяке розчарування, тому що ми не пройшли кваліфікацію з чотирма очками, але це наша вина.

Ми сподівалися на гол Данії, але цього не сталося, але це те, що буває, коли ти залежиш від інших у футболі.

"Це трохи гірко, але ми раді показати хорошу гру та змусити туніський народ пишатися нами сьогодні".

Зрештою, поразка Тунісу від Австралії у другому матчі позбавила їх першого виступу в 1/8 фіналу.

Туніський тренер Джалель Кадрі сказав: «Вчора я сказав, що немає нічого неможливого. Ми змогли виграти проти чемпіонів світу, і ми поїхали з великою честю та гордістю».

ЧИТАЙТЕ ЗАРАЗ: поєднання зеленого та золотого покоління 2006 року є приголомшливим досягненням для цієї австралійської команди