«Спустошений» Мельбурн Вікторі вибачився після того, як воротар суперника вдарив голову відром

Дербі Австралійської ліги між «Мельбурн Вікторі» та «Мельбурн Сіті» було скасовано через те, що гравця вдарили відром по голові, коли вболівальники заполонили поле.

Після того, як на поле були кинуті фаєри, голкіпер Сіті Том Гловер отримав металеве відро в голову, а потім отримав поріз обличчя на 22-й хвилині матчу, коли його команда вела в рахунку 1-0.

Тоді клуб написав у Twitter, що у 24-річного продукту Академії Тоттенхема "ймовірно, був струс мозку".

Матч було перервано до офіційного припинення відповідно до Закону 5.3 Правил гри, щоб «захистити цілісність матчу».

Обидві групи вболівальників планували вийти на знак протесту після того, як Австралійська професійна ліга (APL) оголосила про плани проводити Гранд-фінал A-League у Сіднеї протягом наступних трьох років.

>

На додаток до інциденту за участю Гловера, арбітр Алекс Кінг також постраждав від інциденту, оскільки під час інциденту його посипали порошком.

У своїй заяві Football Australia заявив, що після «шокуючих сцен» у суботу буде проведено «повне розслідування».

У заяві йдеться: «Після шокуючих сцен під час першого тайму матчу чоловічої А-ліги між ФК «Мельбурн Вікторі» та ФК «Мельбурн Сіті» в AAMI Park у суботу, 17 грудня, де на поле вийшли вболівальники команди ФК «Мельбурн Вікторі». щоб грати, офіційні особи футбольної команди Австралії припинили матч відповідно до пункту 5.3 Правил гри, щоб захистити цілісність матчу.

"Такій поведінці немає місця в австралійському футбольному футболі, повне розслідування Football Australia має початися негайно, де будуть застосовані суворі покарання".

Melbourne Victory оприлюднив власну заяву, в якій йдеться: «Сьогодні ввечері футбольний клуб Melbourne Victory спустошений. Клуб однозначно засуджує дії вболівальників під час суботньої гри проти «Мельбурн Сіті» на AAMI Park.

"Дії, які відбулися, коли глядачі вийшли на поле і поранили гравця ФК "Мельбурн Сіті", офіційного представника та оператора Network Ten, неприйнятні за жодних обставин і не мають місця у футболі.

"Безпека та благополуччя кожного, хто бере участь у футбольному матчі, є першорядним, і Клуб не потуратиме такій поведінці.

"Клуб хотів би офіційно вибачитися перед Томом Гловером, арбітром матчу, Алексом Кінгом і оператором, а також усіма гравцями, офіційними особами та особами, які стали свідками цієї жахливої ​​поведінки.

"Ця поведінка не буде терпіти, і Клуб разом з AAMI Park і поліцією Вікторії проведуть повне розслідування інциденту.

"Melbourne Victory хоче повторити, що у футболі немає місця тому, що ми побачили сьогодні ввечері".