"Данді Юнайтед" опублікував заяву після того, як вболівальники мовчки освистували та співали підлих криків для Queen

"Данді Юнайтед" оприлюднив коротку заяву у відповідь на дії своїх уболівальників під час хвилини мовчання на честь королеви Єлизавети II перед поразкою від "Рейнджерс" (2:1). Було чути, як прихильники освистували та скандували «Ліззі в коробці» під час роздумів, щоб вшанувати життя покійного монарха.

Матчі по всій країні включали передматчеве вшанування пам’яті Її Величності, причому команди заохочувалися взяти участь у хвилині мовчання перед виконанням державного гімну. Це був перший раз, коли більшість клубів мали можливість зібратися разом і відзначити його смерть, скасувавши всі матчі минулих вихідних на знак поваги, хоча деякі команди грали в Європі в середині тижня, як-от Рейнджерс.

Можно було почути, як уболівальники United скандували «Ліззі в коробці» протягом періоду тиші, а інші освистували протягом усіх 60 секунд. Їхні дії викликали гнівну реакцію вболівальників Рейнджерс, які підняли мозаїку на честь королеви під час поразки Ліги чемпіонів від Наполі в ніч на середу.

Тепер "Данді Юнайтед" оприлюднив заяву про проблеми в "Айброкс". Однак вони не стали засуджувати своїх шанувальників за їх поведінку.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Мейсон Грінвуд увійшов до секції U21 команди МЮ в Прем'єр-лізі

У заяві, опублікованій на веб-сайті клубу, йдеться: "Данді Юнайтед знає про дії невеликої частини натовпу, яка вирішила не дотримуватися хвилини мовчання перед грою сьогодні вдень. Опівдні на Айброксі. Як клуб, перед матчу, ми повідомили наших уболівальників про передматчеві заходи в надії, що хвилина мовчання буде дотримана».

Додаткові проблеми з натовпом затьмарили перемогу «Хіберніана» над «Абердіном» з рахунком 3:1, причому незначна меншість уболівальників наслідувала приклад «Юнайтед» і скандувала ту саму пісню під час періоду охолодження. Ігри в Шотландії були не першими хвилинами мовчання на футбольних матчах, коли деякі вболівальники не поважали шанувальників під час європейських матчів минулого тижня.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ Зірка МЮ Лісандро Мартінес розкритикував Габріеля Жезуса на кадрах інцидентів поза м’ячем, які ніколи раніше не бачили. Головний тренер МЮ Ерік тен Хег закликав заборонити виступи Ентоні після того, як кадри стали вірусними. «АрсеналМанчестер Юнайтед заощадив 50 мільйонів фунтів стерлінгів завдяки Джону Мертоу майстерність Еріка тен Хега

>

Хвилину довелося перервати в «Тайнкаслі», оскільки невелика кількість уболівальників «Хартс» освистували протягом усієї перерви, а також було чути деякі вигуки «б*** королева». Тим часом вболівальники "Шемрок Роверс" також скандували "Ліззі в коробці" під час нічиєї Ліги конференцій проти Юргардена.

Селтік також має намір провести розслідування після того, як BT Sport був змушений вибачитися за банери «F***THE CROWN», розміщені вболівальниками під час нічиєї 1:0 проти донецького «Шахтаря» в середині тижня.

Події дуже негативно сприймуть футбольні органи влади, однією з причин скасування змагань минулих вихідних були побоювання, що меншість поводитиметься належним чином під час повернення данини королеві. Ці побоювання підтвердилися в суботу діями ...