Проривна угода Еду з Габріелем Жезусом і дев'ятим прокляттям Арсеналу

Еволюція Арсеналу під керівництвом Edu досягне вершини в сезоні 2022-2023, а технічний директор цього тижня публічно заявив, що мета полягає в тому, щоб фінішувати в четвірці кращих.

Непослідовність протягом минулого сезону, кульмінацією якої стала погана форма наприкінці кампанії, призвела до продовження відсутності Арсеналу в Лізі чемпіонів на п’ять років.

З Мікелем Артетою на чолі та Еду як керівником вербування, каноніри тепер вірять, що настав їхній час, і, враховуючи коментарі бразильця напередодні сезону, що це сезон для успіху в довгостроковому плані, тиск зростає сильний. увімкнено.

Останнім часом «Арсенал» привів таких гравців, як Мартін Одегард і Аарон Рамсдейл, водночас цементуючи майбутнє таких молодих гравців, як Едді Нкетія та Еміль Сміт Роу.

Однак у минулому сезоні не вистачило великої частини головоломки, коли жоден нападник не вийшов на лідерство до фіолетового герба Нкетії, але лондонський клуб сподівається, що це зміниться після захоплення Габріеля Жезуса.

Той факт, що «Арсенал» зумів отримати Ісуса в рік чемпіонату світу, підписаний після трофейного періоду в «Манчестер Сіті», є пером у капелюсі Еду, але справжнє питання полягає в тому, чи зможе він закінчити Дев'ятий номер Арсеналу. прокляття?

Дивно, але жоден дев'ятий номер не забив 15 голів за клуб у сезоні Прем'єр-ліги з кампанії 1998-99 років, коли Ніколя Анелька забив 17 разів.

Відтоді Давор Сукор, Френсіс Джефферс, Хосе Антоніо Рейес, Хуліо Баптіста, Едуардо, Пак Чу Янг, Лукас Подольскі та Лукас Перес прикрашали футболку з номером дев’ять із різними, але в основному розчаровуючими результатами.

Олександр Ляказетт був ближчим за всіх із 14 голами у своєму першому сезоні в Прем’єр-лізі, але маючи лише чотири головні голи минулого року, було зрозуміло, що «канонірам» потрібне значне покращення французів.

Джезус також опустився нижче позначки в 15 голів у своїй кар'єрі в Прем'єр-лізі, з рекордним 14 голами в сезоні 2019-20, хоча варто згадати, що в його кар'єрі в Сіті він був членом допоміжного складу. , а не головний чоловік.

Він буде першим вибором у півзахисті в Арсеналі, і його показники надихають порівняно з тими, хто нещодавно обійняв цю роль.

У «Ляказетт» у «Арсеналу» був нападник, який забив 78 голів у Прем’єр-лізі зі швидкістю 0,5 за 90 хвилин, що становить трохи більше 14 000 хвилин у змаганні – рекорд, який Жезус легко побиває.

Хезус забив 95 голів у Прем'єр-лізі зі швидкістю 0,6 за 90 хвилин, відігравши трохи більше ніж на 100 хвилин більше, ніж француз, і його повернення нарівні з тим, чого досяг П'єр-Емерік Обамеянг під час свого візиту на стадіон "Емірейтс". .< /p>

Колишній капітан «Арсеналу» перевершив обох із 104 голами за кар’єру Прем’єр-ліги, показник 0,65 за 90 хвилин, але зіграв у «Сіті» більше ніж на 300 хвилин, ніж Жезус.< /p>

Знову його роль у «Сіті» була іншою, він грав разом із Серхіо Агуеро, а коли його співвітчизник з Південної Америки пішов, Пеп Гвардіола вирішив використовувати його переважно в ширшій зоні, обмеживши його можливості перед воротами.

У середині завдання Хесуса полягатиме в тому, щоб покращити віддачу в останній третині, де в сезоні 2021-2022 «Арсенал» забив 39 голів із відкритої гри проти xG 48,2.

>

Кілька втрачених шансів були високими шансами xG, які протягом сезону могли значно змінитись у боротьбі за футбольну Лігу чемпіонів.

Те, чого «Арсеналу» не вистачало у визнаному нападнику, вони компенсували в інших сферах, забив ще 21 гол протягом сезону зі стандартних дій.

Інші сфери, в яких «Арсенал» блищав, включали голи, які вони забивали під час контратаки, забивши шість найкращих у лізі, які Жезус міг би покращити. «Арсенал» також 18 разів вдарив по воротах, тому вони шукатимуть бразильця, щоб зробити їх більш клінічними.

Передсезонний період також був обнадійливим для початку кар'єри Хесуса в столиці, він забив чотири голи в стільки ж іграх, у тому числі вдало програв Кубок Флориди з рахунком 0:4 проти свого суперника з Челсі.

Ісуса мають підтримати Букайо Сака та Еміль Сміт Роу, які забили двозначну кількість голів у минулому сезоні, тоді як Мартін Одегаард, Габріель Мартінеллі, Нкетія та Габріель Магальяс забили принаймні п’ять.

Це також має допомогти Ісусу повернутися, оскільки 25-річний гравець зробив 29 за час перебування в Сіті, у тому числі вісім минулого сезону, цього достатньо, щоб очолити рейтинг чемпіонів Прем’єр-ліги разом із Кевіном де Брюйне.

Згідно з цифрами, Хесус більш ніж здатний стати людиною, яка потрібна «Арсеналу» після падіння Обамеянга, але він не зможе зробити це сам, і «Канонірам» потрібно сильно кидати.