Рейтинг гравців Англії проти Німеччини: Саутгейт має чотири провали, оскільки заміни надихають на епічний відбій

Збірна Англії видала вражаючий камбек після дефіциту в два м’ячі та зафіксувала нічию з Німеччиною (3:3) на «Вемблі». Ілкай Гюндоган вивів гостей вперед з пенальті після подвійної помилки Гаррі Магуайра. Тоді Кай Гаверц подвоїв перевагу Німеччини, перш ніж Англія почала свою відсіч - натхненна Гаретом Саутгейтом, який вийшов на заміну у другому таймі. Люк Шоу забив першим після навісу Букайо Сака, а через чотири хвилини Мейсон Маунт завершив м'яч. Тоді Гаррі Кейн вивів «Трьох левів» вперед з пенальті після того, як Джуд Беллінгхем сфолив. Був ще один поворот в історії, коли Гаверц накинувся на помилку Ніка Поупа, щоб зрівняти рахунок. Express Sport оцінює гравців збірної Англії як чотири зірки, які розпалися під час останнього виступу на міжнародній арені перед чемпіонатом світу.

АНГЛІЯ (3-4-3)

НІК ПОУП 5

Його розподіл був повільним і неточним і кричав про пізній гол. Не те, що потрібно Англії для підсилення Пікфорда

ДЖОН СТОУНС 6

Центральний захисник Англії найкомфортніше володів м’ячем до того, що могло стати катастрофічною травмою. Схрещуємо пальці.

ЕРІК ДІЄР 6

Невчасний промах, але він продемонстрував набагато більше врівноваженості та холоднокровності, ніж Магуайр, тож він повинен бути стартером Катару.

ГАРРІ МАГВАЙР 4

Англійські вболівальники співали його пісню, але його форма «Юнайтед» продовжилася на міжнародній арені, і Саутгейт повинен переглянути свою відданість.

РІС ДЖЕЙМС 6

Йому потрібно просунутися далі, якщо Англія хоче грати з додатковим захисником. Я наполегливо працював, щоб повернути м’яч.

ДЕКЛАН РАЙС 6

Ще одна гра, де він протиставляється йому в півзахисті з точки зору кількості. Охайно, але Англії потрібно більше творчих передач.

ДЖУД БЕЛЛІНГЕМ 8

Надавав енергію в бою в півзахисті та був швидким у другому м’ячі. Автор першого голу та пенальті.

ЛЮК ШОУ 7

Один або два вражаючих паси - особливо один Стерлінгу в першому таймі. І забив перший гол Англії.

РАХІМ СТЕРЛІНГ 5

Він міг зробити хет-трик у першому таймі. Справді знає різницю, яку роблять ці тонкі поля. Англії він не потрібен, щоб стріляти холостими.

ГАРРІ КЕЙН 6

Показав кращу взаємодію зі своєю лінією атаки, але мав бути тим, хто мав найбільше шансів. Співчуття до місця.