Англійську зірку сказали «шахраювати» в чвертьфіналі Чемпіонату світу, оскільки експерт використовує нападника Ліверпуля як приклад

Букайо Сака сказав, що він повинен «шахраювати» і зосередитися на атаці, коли Англія зустрінеться з Францією в чвертьфіналі Чемпіонату світу в суботу.

Вінгер «Арсеналу» блищав за збірну Англії на чемпіонаті світу, забивши три голи в чотирьох матчах.

Він записався в протокол, коли команда Гарета Саутгейта перемогла Сенегал з рахунком 3:0 і вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату світу.

Трьох левів чекає наступне важке випробування, коли вони зустрінуться з переможцем Чемпіонату світу 2018 Францією.

Сині виглядали блискуче на катарських патчах, а Кіліан Мбаппе був одним із найкращих гравців турніру.

Наразі суперзірка ПСЖ є найкращим бомбардиром турніру з п'ятьма голами.

Кайлу Вокеру доведеться зробити все можливе, щоб Мбаппе мовчав, і, ймовірно, йому знадобиться допомога Саки, якщо обидва гравці стартують.

Але колишній півзахисник «Ліверпуля» та збірної Англії Адам Лаллана вважає, що Сака міг би отримати користь від нехтування своїми захисними обов’язками.

"Мессі свіжіший за будь-кого, і він здатний плести свою магію", - написав Лаллана для The Times.

«Він може бути тим, хто найбільше ходить, але він також є тим, хто засвоює найбільше інформації. Він може бути найрозумнішим гравцем, який будь-коли грав у цю гру.

«Здебільшого мається на увазі те, що він обирає короткі шляхи зі своєю командою, будь то Аргентина чи клубний рівень з Парі Сен-Жермен.

«Ви часто чуєте, як люди кажуть: «Цей гравець шахраює, володіючи м’ячем». Він не захищається належним чином.

«Повірте мені, у «Ліверпулі» Юрген Клопп хотів би, щоб Мохамед Салах «шахраював», коли справа стосується захисної сторони їхньої гри».

Пізніше Лаллана припустив, що «спокій» Саки допоміг йому під час гри за Англію.

«Стільки уваги приділялося тому, як зупинити Кіліана Мбаппе, але Англія не хоче, щоб Сака дублював правого захисника Кайла Вокера кожного разу, коли французький форвард виграє м’яч», — додав Лаллана.

«Якщо він це зробить, тоді Сака зайде занадто глибоко, і він не буде таким ефективним у контратаці, яка є однією з його найбільших переваг.

Я не бачу, щоб суперники гальмували Англію, тому Сака знову відіграватиме ключову роль на обох кінцях поля.

Що вражає, так це його спокій в англійській формі. Він і так виглядає такою людиною. Наприклад, він не надто агресивний у своїй мові тіла, коли з’являється.

«Але впадає в очі те, що у вирішальні моменти він випромінює спокій. Коли ви в останній третині, м’яч йде до вас, і ви збираєтеся кинути, може бути елемент паніки. Із Сакою час для нього, здається, зупинився».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Нісенітниця Мбаппе продовжується, а "наказ" Саутгейта розкритий як план повної атаки Англії