Англія «подивиться на Брендана Роджерса» з трьох ключових причин, якщо Гарет Саутгейт піде

Керівники збірної Англії повинні звернути увагу на головного тренера Лестер Сіті Брендана Роджерса, якщо Гарет Саутгейт піде у відставку. "Три леви" все ще думають про майбутнє Саутгейта після жахливої ​​поразки на Чемпіонаті світу від Франції, яка поклала край багатообіцяючій спробі досягти кінця в Катарі.

Під час свого перебування на посаді тренера Саутгейт здобув більше перемог у турнірах нокаутом, ніж будь-хто інший в історії Англії. Чотири роки тому він контролював півфінал у Росії, минулорічний фінал Євро-2020 і потужний порив до чвертьфіналу в Катарі.

Все могло бути ще краще, якби вражаюча гра Англії проти «синіх» завершилася перемогою. Голи Орельєна Чуамені та Олів'є Жиру остаточно вирішили для команди Дідьє Дешама, і хоча Гаррі Кейн забив один гол з точки в поразці 2:1, він міг забити ще один, але пробив вище воріт з 12 метрів.

Саутгейт відмовився підтвердити, чи залишиться він у бліндажі, чи піде у відставку, оскільки до Євро-2024 залишилося менше двох років. За даними Reuters, голова Англійської асоціації Марк Буллінгем повинен звернутися до Роджерса, якщо Саутгейт залишиться.

ЩОЙНО: ФІФА вигнала арбітра Чемпіонату світу після нападу Ліонеля Мессі та Аргентини

Північноірландець зараз бореться з «Лестером» у нижній половині матчу, але вже на волосок відірвав їх від кваліфікації Ліги чемпіонів. Він також був близький до того, щоб забезпечити перший титул Ліверпуля в Прем'єр-лізі в 2015 році, перш ніж Юргену Клоппу це вдалося п'ять років потому.

Роджерс має бути видатним кандидатом від Булінгема з трьох причин. По-перше, колишні суперважковаговики збірної Англії Стівен Джеррард і Френк Лемпард зараз не вважаються достатньо хорошими для однієї з найбільших посад у міжнародному футболі.

НЕ ПРОПУСТІТЬ... Англійські вболівальники просять змінити телевізійний розклад наступного великого турніру. Уболівальники "Ліверпуля" скаржаться на стартовий склад Юргена Клоппа на товариський матч проти "Ліона" Ф'юрі надихає збірну Англії після жорстокої поразки на Чемпіонаті світу

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ Глава "Арсеналу" Пер Мертезакер порушує мовчання щодо зв'язків з Німеччиною

Нещодавно Джеррарда було звільнено після невдалого періоду з «Астон Віллою», а Лемпард веде «Евертон» у складний період, хоча присяжні ще не знають, чи зможе він досягти довгострокового успіху на «Гудісон Парк». По-друге, головний претендент Грем Поттер тепер недоступний після відновлення прибуткового проекту з "Челсі".