Ерлінг Хааланд може пропустити бій з Лестером; Філліпс і Вокер можуть вийти на Кубок світу

Пеп Гвардіола сказав, що він ще не впевнений, чи буде Ерлінг Хааланд готовий грати під час суботньої поїздки Прем'єр-ліги до Лестера.

Халанд, який забив 22 голи в 17 матчах за "Сіті" цього сезону, був вилучений у перерві в нічийному матчі Ліги чемпіонів проти "Боруссії Дортмунд" (0:0), а Гвардіола сказав, що у нього був інсульт і йому також стало погано .

Відповідаючи на запитання про його доступність на цих вихідних, Гвардіола сказав на прес-конференції в п’ятницю: «Він почувається краще, але через кілька годин ми почнемо тренування, і ми оцінимо. Після цього ми приймемо рішення».

Якщо Хааланд не зможе зіграти, Гвардіола каже, що літній співвітчизник Хуліан Альварес буде природним варіантом для старту.

Інтернаціонал Аргентини забив чотири голи за "Сіті" – лише один у Прем’єр-лізі, – але йому доводиться чекати, оскільки у вівторок гра проти Дортмунда стала для нього лише четвертою у старті.

Гвардіола додав: «Зазвичай, якщо Ерлінг [Хааланд] не готовий до того, що Хуліан [Альварес] стане першим варіантом, він може зіграти помилкову дев'ятку, але я думаю, що цього не станеться. Коли Ерлінг не готовий, тож Юліан – перший варіант.

«Грайте по 90 хвилин у кожній грі, і він забиватиме голи, можливо, не так, як Ерлінг, але він забиватиме голи. »

Ерлінг Хааланд: смішна статистика після його напівпристойного старту в Прем'єр-лізі

Гвардіола також розповів про травмований дует збірної Англії Калвіна Філліпса та Кайла Вокера та їхні шанси виграти чемпіонат світу.

"Вони позитивні, вони оптимістичні", - сказав він. «Вони контактують з Гаретом (Саутгейтом). Я не знаю. Сподіваюся, вони готові до відбору.

"(Філліпс) почувається дуже добре, його плечі рухаються ідеально. Наразі йому потрібно уникати контакту з товаришами по команді. Можливо, він може мати кілька хвилин (перед чемпіонатом світу)."

Гвардіолу запитали, чи думає він, що гравці хвилюються щодо отримання травм перед Чемпіонатом світу.

"Я б сказав ні, тому що я не в думках гравців. Я не можу говорити на цю тему. Я впевнений, що вони дивляться на Чемпіонат світу. На жаль, багато гравців отримали травми і пропустять чемпіонат світу, для них це удар.

Але я не знаю - до кінця залишилося всього два тижні, тому зараз остання спроба [бути готовим], не травмуватися, бути зосередженим і грати на максимумі в іграх. Коли ви втрачаєте увагу, тоді ви ризикуєте [поранитися]".