Матч "Евертон" - "Лестер" був перерваний феєрверком, оскільки "метрова ракета" приземлилася на поле

Поєдинок Bonfire Night між «Евертоном» і «Лестер Сіті» на «Гудісон Парк» був перерваний феєрверком після того, як на поле впала ракета. Рефері Девід Кут був змушений тимчасово зупинити гру, перш ніж Конор Коуді виніс предмет із шляху небезпеки.

Обидві команди провели відносно слабкий перший тайм на Мерсисайді, перш ніж Юрі Тілеманс запалив гру своїм сенсаційним дальнім ударом на межі перерви. Але перед моментом блиску бельгійця на полі міг бути феєрверк після того, як використана метрова ракетна палиця впала всередину стадіону.

Репортери Гудісон Парку стверджували, що феєрверки вибухнули з-за меж стадіону, а Liverpool Echo опублікував у Twitter зображення, на якому захисник Евертона Коуді несе снаряд. Після інциденту Кут спілкувався з поліцією на краю поля, перш ніж продовжити акцію.

Через кілька хвилин Тілеманс вистрілив у «Лестер» вперед, коли м’яч опинився в його ногах на краю штрафного, перш ніж він виконав вкидання, щоб вирівнятися та націлитися на петлю повз безсилого Джордана Пікфорда. Це було заслужене відкриття для гостей, які провели більшу частину першого тайму як краща команда.

ЩОЙНО: Тоттенхем «використає Емерсона» в угоді про обмін, коли відкриється січневе вікно

Евертон відчайдушно намагатиметься повернутися в колонку перемог, оскільки Іриски тріумфували лише в одній із останніх п’яти ігор – перемога 3-0 проти Крістал Пелас 22 жовтня. Команда Френка Лемпарда посідає 14 місце, лише на два очки відриваючись від зони вильоту після того, як виграла лише три з перших 13 турів.

Лестеру ще більше потрібна перемога після катастрофічного початку кампанії. Останніми тижнями «Лисиці» знайшли свою моду, вигравши дві з останніх трьох ігор, і вони зрівняються за очками з «Евертоном», якщо збережуть лідерство на «Гудісоні».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Джефф Стеллінг вибачився перед головним тренером "Ліверпуля" Юргеном Клоппом

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ Наземний персонал Ноттінгем Форест і зірки Брентфорда зіткнулися перед грою

Гол Тілеманса був нагадуванням про його високу якість і ще раз підкреслив той факт, що його контракт закінчується. 25-річний гравець буде доступний за безкоштовним трансфером наприкінці сезону або за зниженою ціною в січні, серед тісно пов’язаних між собою клубів «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед».

На стадіоні «Кінг Пауер Стедіум» у Тілеманса практично не було б жодних шансів продовжити свій контракт, тому в якому б клубі він не потрапив, безсумнівно, він зможе похвалитися одним із трансферів 2023 року.< /p>

Хочете останні новини Прем'єр-ліги, які ми публікуємо на Express Sport? Приєднайтеся до нашої групи на Facebook, натиснувши