Бос Фулхема розуміє гнів О'Ніла після "жахливого рішення" заперечує Борнмут

Гері О'Ніл був розлючений «жахливим рішенням» призначити пенальті у другому таймі Александару Мітровічу, з якого він зрівняв рахунок, коли «Фулхем» двічі йшов позаду, забезпечивши нічию 2-2 проти «Борнмута».

28-річний гравець забив з пенальті - це його перший гол за команду Марко Сілви з 3 вересня, щоб збільшити свій рахунок сезону до семи і принести своїй команді заслужене очко Прем'єр-ліги.

Борнмут вийшов вперед завдяки Домініку Соланке з першою атакою в грі, перш ніж Фулхем зрівняв ситуацію, підписавши влітку Іссу Діопа.

Черрі відновили перевагу в першому таймі завдяки Джефферсону Лермі, коли господарі намагалися стримати загрозу контратаки тимчасового тренера О'Ніла.

Однак О'Ніл не погодився з рішенням рефері Грема Скотта на полі призначити удар за фол Лерми на дев'ятому номері Фулхема.

"Це жахливе рішення. Жахливе рішення", - сказав бос Борнмута.

"Джефферсон Лерма та Мітровіч стояли один навколо одного, щоб хтось обійняв тебе, я не знаю, що змусило б тебе впасти назад.

"Тому для мене очевидно, що Мітровіч ініціював падіння і потягнув Джефферсона Лерму на себе. Я не розумію, як би ти впав назад, якщо хтось тримав тебе, це не має сенсу.< /p>

"Чи обіймає його Джефферсон Лерма? Так. Чи обіймає Мітровіч Джеффа? Так.

"Ніхто ніколи не переконає мене в протилежному - це фол на Джефферсоні Лерма".

Олександр Мітрович святкує після того, як забив за Фулхем

Для головного тренера «Фулхема» Сілви пенальті стало ознакою послідовності після того, як подібне рішення було прийнято проти його команди під час поразки від «Вест Хема» з рахунком 3:1 минулих вихідних.

>

"Я розумію, що говорить Гері", - сказав бос "Фулхема", коли його запитали про коментарі О'Ніла.

Я маю на увазі те, що всі ми, як керівники, хочемо бачити послідовність у рішеннях, і мені зрозуміло, що минулого тижня всі казали, що це було покарання.

Я думаю, що всі це сказали - я чув, як Девід Мойес сказав, що це був чіткий пенальті (за фол Андреаса Перейри проти Крейга Доусона), і якщо це пенальті настільки систематично, це також має бути один 100 на сто, тому що це те саме».

Після того, як Мітровіч зрівняв рахунок, «Фулхем» продовжив боротьбу за переможця та завершив з 19 кидками та 69% володіння м’ячем, незважаючи на те, що втретє не зміг забити у ворота.

Нічия перервала серію з двох поразок, але Сілва поскаржився на те, що його команда втратила шанси на три очки.

"(Це ніби) два (очки) втрачено", - сказав він.

«Важко грати проти дев’яти гравців біля їхнього штрафного майданчика плюс воротар, і ми зрівняли гру, а потім, звісно, ​​багато разів грали навколо свого штрафного майданчика з різними рішеннями та (з) останньою передачею, останнім завершенням і останньою передачею більше , думаю, ми зможемо забити ще більше голів.

«Це те, на що наші гравці дійсно заслужили своєю боротьбою, тим характером, який вони продемонстрували, але це очко, і ми повинні продовжувати».

Звіт: "Фулхем" - "Борнмут" 2:2: Мітровіч і вперті "Коттеджерс" заперечують відродження "Черрі"