Хааланд забиває в дебюті в переможному матчі над Баварією (1:0) у переповненому Грін-Бей

25 липня. Найновіша світова суперзірка Манчестер Сіті Ерлінг Хааланд не зайняла багато часу, щоб дебютувати в товариському матчі перед сезоном цими вихідними.

Норвежець забив свій перший гол за «Сіті» лише через 11 хвилин проти мюнхенської «Баварії» у Вісконсині, у грі, яка була скорочена до 40 хвилин у другому таймі після того, як небезпечні погодні умови двічі затримували гру.

Халанд перейшов з дортмундської "Боруссії" в "Сіті" в червні, уклавши угоду на 51 мільйон фунтів. 22-річний гравець пропустив перший матч туру Сіті в США проти мексиканського Club America, щоб покращити свою фізичну форму.

Понад 78 000 уболівальників спостерігали за першою в історії футбольною грою «Баварії» та «Манчестер Сіті» на стадіоні Lambeau Field, домашньому полі гігантів НФЛ «Грін Бей Пекерс» у Грін-Бей.

Тепер «Сіті» повернеться до Англії, щоб зустрітися з «Ліверпулем» у щорічній передсезонній грі Ком’юніті Шилд на стадіоні «Кінг Пауер» у Лестері в суботу.

"Було добре почати знову після шести тижнів без футболу", - сказав Хааланд.

"Останніми роками я дивився багато ігор "Сіті", і в них не було нападника, тому я, звичайно, бачив себе в таких ситуаціях. Я не здивований, що забив. Маю сказати, що вперше я виграв проти Баварії це був час після семи поразок поспіль».

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1658779458labto1658779458ofdlr1658779458owedi1658779458sni@w1658779458ahsra1658779458w.wer1658779458dna1658779458