Ернандес заглушує "Землетруси", щоб збільшити надії на плей-офф "Гелактики".

Хав'єр Ернандес забив дубль, щоб змусити замовкнути натовп у Сан-Хосе Землетрус, коли Лос-Анджелес Гелаксі тріумфував з рахунком 3-2, підвищивши їхні прагнення до плей-оф у суботу.

Колишній гравець мексиканської збірної збільшив свій сезон до 17, видавши себе за клоуна, святкуючи свої два голи у відповідь за шумілу перед грою в Сан-Хосе, у якій було написано: «Цирк Лос-Анджелеса – ті самі клоуни, інші костюми».

Завдяки цьому Гелаксі піднявся на дві сходинки на п’яте місце в Західній конференції, набравши 46 очок у 32 іграх, після того, як вперше з квітня здобув послідовні перемоги в MLS.

М'яч Хуліана Араухо з правого флангу на Ернандеса став першим на 12-й хвилині, коли колишній нападник Манчестер Юнайтед пробив у ворота.

Гастон Бругман подвоїв перевагу Галаксі на 42-й хвилині, скориставшись неакуратною передачею, щоб запустити ракету під штангу.

Ернандес додав третій удар на 69-й хвилині, виконавши класний удар після того, як Ефрайн Альварес влучно влучив у штрафний майданчик.

Крістіан Еспіноза відбив гол на 74-й хвилині, реалізувавши пенальті, який він виграв після того, як його забив голкіпер Галаксі Джонатан Бонд, перш ніж Ернандес упустив шанс зробити свій хет-трик.

Ертвейкс забили ще один гол на четвертій хвилині компенсованого часу, коли Натан відбив удар головою та влучив у стрибок Мігеля Трауко, але це було лише розрадою для нижчої західної команди.