Відбитий пенальті Джеймсом Траффордом на останній хвилині вартий слави збірної Англії до 21 року

Джеймс Траффорд відбив компенсований час і вперше за 39 років здобув славу Англії на чемпіонаті Європи серед молоді, перемігши Іспанію.

Воротар «Бернлі» відбив точний удар Абеля Руїса, призначений після перевірки VAR за шість хвилин доданого часу, а потім заблокував повторний удар Аймара Ороза, який вийшов на заміну в кінці захоплюючої гри на Батумі Арені в Грузії.

Тоді він став першою людиною, яка зберегла шість вільних голів у фіналі, допоміг своїй команді здобути славу, здобувши перемогу з рахунком 1:0, не пропустивши жодного гола на турнірі.

Раніше «Ліверпуль» Кертіс Джонс, обігравши головного тренера Гарета Саутгейта, вийшов вперед у компенсований час першого тайму, коли він відбив удар зі штрафного Коула Палмера повз воротаря Арнау Тенаса.

Третій титул і перший з 1984 року було здобуто драматичної ночі в Джорджії, коли тренер збірної Англії Ешлі Коул і один із його іспанських колег, а також запасний півзахисник Морган Гіббс-Уайт та іспанець Антоніо Бланко були вигнані на кулуарах. .

Ентоні Гордон з «Ньюкасла» зробив свою присутність на ранній стадії, врізавшись у передачу Еміля Сміта Роу, щоб змусити Тенаса відбити на п’ятій хвилині, коли Палмер не зміг реалізувати відскок, а потім розгорнувся й щедро навісив, щоб дати Гіббсу-Уайту відбиток -in, якби не втручання захисника Джона Пачеко.

Відповідь Іспанії була узгодженою, оскільки Серхіо Гомес із Манчестер Сіті та нападник Браги Руїс зробили свій вплив.

Траффорд пройшов повз ворота завдяки удару Алекса Баени на 16-й хвилині, перш ніж захисник Айтор Паредес спостерігав за кутовим, виконаним Гомесом, і Руїс не зміг дотягнутися до м’яча, перш ніж він вийшов з поля.

Збірна Англії, яка була визнана винною в тому, що неодноразово відмовлялася від м’яча за безцінь, почала кидати, Палмер розігрів руки Тенаса сильним ударом з 25 ярдів, а захисник Леві Колвілл направив штрафний удар Палмера у стійку. кіпер побитий.

Але гравець «Манчестер Сіті» зіграв ключову роль, коли в перерві було виведено з глухого кута. Після того, як Палмера спіткнув одноклубник Гомес, Джонс, ставши на шляху захисної стіни, ненавмисно відбив його штрафний удар повз безпорадного Тенаса.

Колвілл і Ойхан Сансет отримали жовті картки, а головний тренер збірної Англії Коул і один із його іспанських колег були вилучені посеред бійки після голу, але колишній крайній захисник «Арсеналу» та «Челсі» вів у перерві.

Руїс думав, що зрівняв рахунок протягом шести хвилин після відновлення гри, але його блискучий удар головою після удару Гомеса зі штрафного був правильно зарахований в офсайд, хоча Англія виглядала приголомшеною тим, що Іспанія зробила великий поштовх на початку тайму.

Однак вони зібрались і, маючи крайнього захисника Макса Ааронса, який забезпечив ще один вихід зліва, відновили загрозу, і Гіббс-Вайт, можливо, впорався б краще, вилучивши Гордона на 64-й хвилині, з розтягнутим іспанцем. /p>

Тенас утримав Іспанію, відбивши спробу Джонса наприкінці швидкої перерви через кілька секунд, і Руїс мав зрівняти рахунок, коли на 68-й хвилині подав головою після навісу Гомеса, але не влучив у ворота на кілька сантиметрів.

Але коли годинник наближався до 96-ї хвилини, норвезькому арбітру Еспену Ескасу порадили ще раз переглянути виклик Колвілла проти Руїса, і врешті-решт він вказав на точку, але героїка Траффорда викликала шалені англійські святкування.