У боротьбі за фінал Ліги чемпіонів АФК «Урава» з Японії протистояла «Чонбуку» з Кореї

23 серпня – японська Urawa Red Diamonds зустрінеться з корейською Jeonbuk Hyundai Motors у півфіналі Ліги чемпіонів AFC 2022 (Схід) у четвер, 25 серпня, у Сайтамі.

Команда Ліги J1 обіграла тайландську команду BG Pathum United з впевненою перемогою з рахунком 4:0 і вп’яте вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів АФК, націлюючись на четвертий фінал.

Урава двічі забив м'яч у ворота, перш ніж повів у рахунку. Юсуке Мацуо налякав BG Pathum United лише за 49 секунд на годиннику, коли пробив у кут, але перевірка VAR виключила гол.

Нарешті, голи Девіда Моберга Карлссона, Такуя Іванамі, Йошо Коїдзумі та Такахіро Акімото закріпили нічию для «Урави», яка була чемпіоном у 2007 році та знову в 2017 році.

Чонбук стане зовсім іншим завданням для Урави після перемоги 3-1 у додатковий час над японським Віссел Кобе.

Коли до перерви матч був нульовим, Коя Юрукі вивів «Віссел Кобе» вперед на 64-й хвилині, а через хвилину Моду Барроу зрівняв рахунок для Чонбук

Бразильський форвард Густаво, забив голову за весь час, вивів Чонбука вперед, перш ніж перемогу закріпив Мун Сон Мін.

Дворазовий переможець Ліги чемпіонів АФК Чонбук не доходив до півфіналу з моменту останньої перемоги в 2016 році.

Тепер вони зіткнулися з ще одним японським викликом у формі Урави в четвер.

Переможець отримає право зіграти з переможцем півфіналу Східної зони AFC у фіналі в лютому 2023 року.

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1661222257labto1661222257ofdlr1661222257owedi1661222257sni@n1661222257osloh1661222257cin.l1661222257uap1661222257