"Ювентус" - "Рома" 1:1: моменти для розмови, коли Джаллороссі виграв очко в Турині

Зустріч «Ювентуса» з «Ромою» на стадіоні «Альянц» у Турині в суботу завершилася внічию 1:1. Душан Влахович пробив зі штрафного менш ніж через дві хвилини, а Теммі Абрахам вміло відбив від воротаря. Пауло Дібала повертається з близької відстані на 69-му.

Ювентус

Слушно сказати, що цей матч, враховуючи якість поданого футболу, насправді не виправдав звання дербі тижня, якщо не брати до уваги кількох моментів особистого щастя. Обидві команди грали обережно, хоча можна сказати, що Ювентус домінував до певного очка в першому таймі та, можливо, приблизно через 10 хвилин після перерви. Після цього Рома не прийняла виклик, ні; скоріше це було те, що господарі також знизили свій рівень, і від такого зіткнення не варто було очікувати ажіотажу.

Вставити з Getty Images

«Ювентус» справді намагався забити другий гол після голу Влаховича. Алекс Сандро пробив з дальньої дистанції, а Хуан Куадрадо мав хорошу нагоду після того, як Фабіо Міретті його добре підставив. На 25-й хвилині вболівальники господарів поля в захваті від думки, що їхня команда вела з рахунком 2:0, коли Мануель Локателлі зробив хитрий удар здалеку з такою точністю, що Руї Патрісіо у воротах «Роми» не мав жодних шансів забити. назад. від воріт, але VAR втрутився, і при ближчому розгляді стало очевидно, що Влаховіч впорався з м’ячем під час розгортання, і хоч би як гарний удар був відхилений.

Однак падіння «Ювентуса», здавалося, збіглося з виходом Адрієна Рабіо з гри. На 58-й хвилині французького півзахисника замінив Деніс Закарія, і з того часу, здавалося, з гри Ювентуса зникло багато плавності. Слід зазначити, що стара синьйора була б готова дозволити Рабьо піти, і домовилася про суму трансферу з Манчестер Юнайтед, але сам Рабіо не зміг домовитися про особисті умови з 20-разовими чемпіонами Англії.

Те, що клуб готовий продати гравця, чий вплив на полі впливає на рівень продуктивності всієї команди, може викликати тривогу. З іншого боку, слід сказати, що Поль Погба, який приєднався до клубу на правах вільного агента цього літа, має стати людиною, яка зробить ще більший внесок у цю роль, коли відновиться від травми.

Форма 4-2-3-1, яку тренер Массіміліано Алегрі розгортає у своїй команді, багато в чому залежить від пари півзахисників і динаміки, яку встановлюють два гравці. Рабіо та Локателлі чудово працювали разом, але Закарія, сам чудовий гравець, не зміг зробити цю зміну гладко, коли Рабіо пішов.

Рим

Відомий своєю здатністю організувати свою команду таким чином, щоб ефективно порушити гру суперника, Жозе Моурінью обрав схему, яка за своєю суттю була 3-4-2-1, але могла легко перейти до 5-4-1 і закрити проміжок між лініями, щоб уникнути будь-яких небажаних космічних подвигів. Звичайно, жоден із його гравців не міг нічого зробити, щоб перешкодити Влаховічу виконати цей штрафний удар, як це він зробив, коли Неманья Матіч сфолив на Куадрадо, але крім цього гравця сербської збірної тримали в таємниці. Пильне око Кріса Смоллінга від обкладинки до обкладинки .

Відчувши падіння, яке Ювентус демонстрував після години, Рома пішла вперед трохи сміливіше, намагаючись зробити щось, що могло б забезпечити потенційний зрівняльний рахунок. Моурінью зробив дві заміни в перерві, і та, коли нападаючий Стефан Ель-Шаараві замінив захисника Джанлуку Манчіні, стала справжньою зміною в підході.

Однак це була стандартна частина, яка зрештою досягла бажаного результату та визначила те, що пізніше виявилося остаточним. Лоренцо Пеллегріні пробив з кутового на дальню штангу, де знайшов Дібалу, а екс-гравець "Ювентуса" пробив у штрафну, щоб знайти удар головою Абрахама. Щесни нічого не міг зробити.

Цього було достатньо для Моурінью, і через вісім хвилин він вибив Дібалу та відправив Мараша Кумбуллу, зміна, яка повернула початковий план гри до дії, і з того моменту все зводилося до того, щоб побачити, як гості закінчили матч. Пауло Дібала

Зайве говорити, що це була емоційна ніч для того, хто провів сім років на стадіоні «Альянц», перш ніж вирушити на «Олімпіко» цього літа. Трибуни зустріли його неоднозначно: освистування та свист поєднувалися з оплесками та оваціями стоячи від деяких домашніх уболівальників.

Моурінью перед грою говорив про те, що Дібала повинен діяти професійно і вкласти зрозумілі емоції...