Клопп визнає, що впевненість Ліверпуля "не надзвичайно висока" після останньої невдачі Према

Менеджер «Ліверпуля» Юрген Клопп визнає, що його команда перебуває під тиском і їй не вистачає впевненості після того, як відбивалася на межі поразки, щоб зіпсувати перемогу в нічию 3-3 вдома з «Брайтоном».

Леандро Троссард зробив пізній хет-трик - після того, як він повів свою команду з рахунком 2:0 за 17 хвилин через неохайний захист - після дубля Роберто Фірміно та автоголу Адама Вебстера, здавалося, витягнув господарів із ями, яку вони самі собі викопали .

Але четверта нічия в семи іграх Прем'єр-ліги мало що дала команді, яка намагалася відтворити свою звичайну переможну форму цього сезону і зараз відстала від лідерів Прем'єр-ліги на 11 очок. Прем'єр-ліга, Арсенал.

Коли його запитали, чи викликає занепокоєння відсутність впевненості, Клопп відповів: «Щодо, я не впевнений, що це правильне слово, але ми не можемо ігнорувати цей факт.

Але гра проти «Аякса» (їхня попередня гра 18 днів тому, у якій вони забили переможний гол на 89-й хвилині) не дала нам ритму.

"Це зазвичай трапляється в таких ситуаціях. З пізнім голом ми б взяли багато в наступній грі, але, на жаль, ми не зіграли, і з тих пір це відчуття майже зникло.

«Сьогодні у нас були моменти впевненості — Боббі забив другий гол, ви могли це багато побачити, — але гра в паси була поганою.

«Ми передавали м’ячі скрізь, і ми можемо пояснити це лише тим, що тоді ми не були впевнені в собі через початок гри.

«Ми перебуваємо під тиском, ми не ігноруємо його, ми не збільшуємо його щодня, але він є».

Клопп погодився з оцінкою, що деякі оборони Ліверпуля, особливо в перші півгодини, були хаотичними.

Ліверпуль - Брайтон - Леандро Троссард святкує свій гол

Його команда, дев'ять із яких можна було б вважати першим вибором, виглядала такою поганою, і Брайтон, незважаючи на те, що не грав протягом місяця та під керівництвом нового тренера після відходу Грема Поттера з Челсі, скористався повною мірою.

"Якщо ми будемо на 100% чесними, це не вперше. Це ознака того, що рівень довіри більше не є надзвичайно високим", - сказав Клопп.

«У нашій ситуації, якщо ти повертаєш впевненість, ти хочеш її розвивати і примножувати, і було очевидно, що перший гол, зокрема, а потім і другий, цьому не допомогли.

«Якщо ви дивитеся футбол досить довго, ви пам’ятаєте ігри тут, де багато років тому у нас були ситуації, коли ми випереджали лише один гол, і досить часто траплялося, що у всіх ледь не стався серцевий напад, тому що ми просто не були переконливими разів.

«Це трохи нагадало мені це сьогодні. Я не можу сказати, що був на 100% упевнений, що ми не пропустимо, оскільки ми вигравали з рахунком 3-2.

«Без сумніву, ми повинні краще захищати три голи, але в різних сферах, а не лише в останній момент.

"3-3 виглядає як поразка, хоча це не так, і ми повинні боротися".

Це був майже мрійний старт для нового керівника Seagulls Роберто Де Зербі після того, як Троссард забив двох за 17 хвилин.

"Я дуже задоволений грою. Дуже пишаюся. Ми зіграли дуже добре", - сказав він.

"У нас була можливість забити більше. Я знаю, що це моя перша гра в Прем'єр-лізі, але я знаю Енфілд, я знаю труднощі цього стадіону".