Клопп хвалить "нахабного" бомбардира "Ліверпуля" після того, як "червоні" показали "найкращу гру"

Юрген Клопп привітав «видатну» гру «Ліверпуля» в першому таймі після того, як «червоні» наблизилися до чотирьох найкращих після перемоги над «Астон Віллою».

Мохамед Салах і Віргіл ван Дейк забили в першому таймі, а першим голом Стефана Байчетіча в активі завершився тріумф гостей з рахунком 3:1.

Ця перемога підняла їх на п'ять очок від місця в Лізі чемпіонів, залишаючись шостим, перед візитом Лестера в п'ятницю, і Клопп був у захваті від перемоги.

«Це був найкращий результат у складній грі», — сказав він Amazon.

Я вважаю, що ми були винятковими в першому таймі, єдиною проблемою був другий тайм, коли ми раптово пропустили останній крок, і вони почали наполягати. Ви повинні пройти через ці періоди.

>

"Ми могли забити третій гол набагато раніше, але це було дуже круто, що ми змогли його завершити".

Клопп привітав внесок Дарвіна Нуньєса, незважаючи на те, що він не записався в протокол, а також привітав вплив Стефана Байчетіча, який вийшов на заміну.

"Він нахабний, як біс, він ні про що не хвилюється", - сказав Клопп про нападника Байцетіча.

"(Футбольні) гени, очевидно, присутні, але ставлення та обізнаність справді чудові, і це велике задоволення працювати з цими хлопцями".

Енді Робертсон привітав «ідеальний» результат після повернення до гри.

"Це ідеально для нас", - сказав Робертсон. «Наша форма на виїзді в цьому сезоні була недостатньою, у нас був великий результат у «Тоттенхемі» до перерви, і було важливо це підтвердити.

"Важко приїхати, (у них) новий менеджер, тому це важлива трійка для нас. Перший тайм не міг пройти для нас краще".< /p>

Відповідаючи на запитання про те, чи зараз він має найбільшу кількість результативних передач для захисника в Прем’єр-лізі після того, як Салах відкрив гол, Робертсон додав: «Мене не дуже цікавлять окремі речі, я все для команди, але коли ви робите такі речі, як у Прем’єр-лізі проти неймовірних захисників завжди приємно виставляти себе на перше місце».

Докладніше: Криза Манчестер Юнайтед, перевага Ліверпуля в титулі: 16 висновків із 66 голів Boxing Day 1963