Лемпард наполягає, що "шум поза полем" в "Евертоні" не відволікає гравців, незважаючи на сумну домашню поразку

Менеджер «Евертона» Френк Лемпард каже, що напружена ситуація поза межами клубу не вплинула на нього та його гравців у суботній домашній поразці від «Саутгемптона» з рахунком 2:1, де вони втратили перевагу в першому таймі.

Поразка посилила проблеми вильоту для «Ірисок», які виграли лише раз у своїх останніх восьми іграх, залишивши їх на 19-му місці попереду «Саутгемптона» за різницею м’ячів. Остання перемога Евертона в чемпіонаті була 22 жовтня.

Ця ситуація створила напружену обстановку, і правління «Евертона» вирішило не відвідувати суботню гру через «реальну та серйозну загрозу їхній безпеці».

Незадоволені вболівальники «Евертона» після гри влаштували «сидячу акцію» протесту через спосіб управління клубом.

"Я повністю зосереджений на тому, що ми робимо на полі", - сказав Лемпард BBC. «Шум поза полем є, але те, що ми можемо контролювати як персонал і гравці, є на полі — і сьогодні нас побили.

Це важкий час. У цьому клубі так багато пристрасті з правильних причин, кожен хоче для клубу найкращого.

Звичайно, протягом багатьох років ми вибрали напрямок, де ми були в боротьбі за виліт минулого року і знову цього року».

На 39-й хвилині «Евертон» випередив Амаду Онану, але «Сейнтс» відповіли Джеймсом Ворд-Проузом, який зрівняв рахунок незабаром після перерви, а на 78-й хвилині забив фірмовий штрафний для переможця.

Це, безсумнівно, важко і розчаровує, особливо коли ти виграєш з рахунком 1:0, - сказав Лемпард. «Це важка гра, я вважаю, що є велика напруга для обох команд.

"Ми заслужили рахунок 1-0 у першому таймі завдяки пристрасті в нашій грі. Це була не тактична гра, це була більше бойова гра.

"Ми продемонстрували певний настрій, потім гол на початку другого тайму змінив тон гри. Ми повернулися, ми створили деякі речі, ми влучили у штангу, але потім, зазвичай у цей момент, ми пропускаємо штрафний удар і потрапляє в нашу мережу.

"Очевидно, що це розчаровує. Це була велика гра для нас, і ми програли".