Лемпард не коментуватиме погрози правління, обіцяє «прийти знову» на тлі кризи Евертона

Перебуваючи під тиском, тренер Евертона Френк Лемпард заперечує, що його команда забула, як перемагати, але визнає, що руйнівної поразки з рахунком 2:1 іншим гравцям Саутгемптона можна було уникнути.

Його команда вийшла вперед завдяки першому голу Амаду Онани за клуб після прибуття влітку, ударом головою з кутового незадовго до перерви.

Однак Джеймс Ворд-Проус зрівняв рахунок за дві хвилини після початку другого тайму, а потім виконав вирішальний штрафний удар на 78-й хвилині, наблизившись до рекорду Девіда Бекхема зі штрафних ударів у Прем’єр-лізі 18-ти.

15 очок у «Евертона» в 19 іграх чемпіонату є найнижчими в його історії (враховуючи ігри з урахуванням трьох очок за перемогу), і востаннє вони мали таку кількість, коли вилітали в 1951 році.

Це залишило Лемпарда під величезним тиском після лише однієї перемоги в останніх 11 іграх чемпіонату.

"Очевидно, я дуже розчарований результатом. Це гра, яка могла бути за нас або проти нас", - сказав Лемпард, який вибачився за те, що прийшов на прес-конференцію майже через 90 хвилин після фінального свистка матчу.

«Це була напружена гра, гру, яку ми програли. Розчарування програти, розчарування для всіх.

«Я не знаю, як забути, як перемагати. Шон Дайш (колишній менеджер «Бернлі») сказав це про нас минулого сезону, і ми перемогли «Ман Юнайтед».

"У футболі зрозуміло, що іноді якщо ви не виграєте ігри, це може стати заразним з точки зору впевненості, і ми знаємо, що перебуваємо в такій ситуації.

"Коли ви програєте з рахунком 1-0, дуже важливо опанувати і не помилитися, пропустивши гол на початку другого тайму.

"З нашої точки зору, обидва їхні голи могли бути зупинені. Це звучить як легковажне твердження - "забудьте, як вигравати", - але я розумію суть - ми перебуваємо в період ігор, коли ми не виграємо. "

Погрози на адресу вищих посадовців Евертона протягом тижня означали, що всьому правлінню було наказано триматися подалі від гри, але Лемпард не хотів використовувати це відволікання як виправдання.

«Це важкий час. У мене немає таких думок, я не хочу коментувати це на тлі гри, я більше стурбований грою, а тим, що ми цього не робимо. "ми не виграли", - додав він.

"Це моя перша зупинка - я не проливаю світло на щось, я розумію ситуацію, в якій ми тут, я чую шум, але я повинен продовжувати працювати.

"Єдина річ, яку я пропоную, і яка для мене дуже важлива, це те, що всі, хто тут бере участь, з усіх сторін, виступають за "Евертон". Ми хочемо досягти успіху, ми захоплені тим, що робимо.< /p >

«Ми просто повинні працювати по-своєму, щоб зробити все можливе, а мій спосіб — прокинутися завтра вранці і сказати: «Добре, ми знову».