Лестер – Блекберн 1:2: переможці чемпіонату 2021 року в шостому раунді Кубка Англії

Блекберн Роверс пройшов до чвертьфіналу Кубка Англії після несподіваної перемоги над переможцем 2021 року Лестер Сіті.

Тірхіс Долан і Семмі Шмодікс скористалися жахливим захистом, щоб здобути перемогу з рахунком 2-1 і відправити Роверс до восьми останніх вперше з 2015 року.

Команда Йона Дала Томассона засмутила переможців 2021 року, незважаючи на те, що Келечі Іхеаначо забив гол.

У неділю Брендан Роджерс відсвяткував чотири роки очолювання стадіону «Кінг Пауер», і ця поразка стала його 200-ю грою.

Ніхто не може сперечатися з успіхами його перших двох років, кульмінацією яких став перший тріумф Кубка Англії в історії клубу, але цей сезон особливо був важким.

Дві перемоги в останніх дев'яти іграх Прем'єр-ліги давно зупинили їхню динаміку від зони вильоту, але вихід до чвертьфіналу Кубка Англії забезпечив би природний поштовх напередодні фінальної серії.

Натомість неоднозначна поразка від «Блекберна» в Чемпіонаті — це ще один цвях у труну сезону, який «Фокс» радше забудуть.

Справа не в тому, що Роверс були негідними переможцями. Вони хапалися за кожну помилку, а їх було багато, щоб покарати господарів і зберегли холоднокровність, коли «Лестер» розпочав пізній штурм, коли Даніель Амарті вразив штангу.

Шість змін, у тому числі перший вихід Рікардо Перейри в стартовому складі з травня 2022 року після його відновлення після розриву ахілла, спочатку не послабили початкову якість «Фокс», і вони повинні були вийти вперед через вісім хвилин.

Денніс Прет був надто самовідданим, коли отримав місце на краю зони, і погодував Тете, якому відмовився Ейнслі Пірс. Однак відскок випав добре для Праета, який мав би зробити краще, ніж кинути прямо у Груші.

Воротар «Роверс» протистояв удару Джеймі Варді з нахилу, але, щоб не відступити, гості створили небезпечні відкриття.

Їх підбадьорювала марнотратність Лестера, а невдачі «Фокс» у обороні лише ще більше мотивували їх.

По-перше, удар Люка Томаса дав Долану шанс, перш ніж Деніелю Іверсену довелося бути пильним, щоб запобігти Шмодіксу після того, як «Лисиці» втратили м’яч, хоча завершальний удар форварда був невдалим.

Блекберн виріс у грі, оскільки загроза Фокс зменшилася, а хаотичний характер захисту господарів викликав серйозне занепокоєння.

Навіть звичайний довгий м'яч викликав проблеми, оскільки пропущений удар головою від Воута Фейса та пропущений удар головою від Амартея дозволив Шмодіксу забити непомітного Долана.

Нападаючий був лише у восьми ярдах від Іверсена, щоб побити, але воротар задушив його низовий удар.

Проте це була лише коротка відстрочка, коли Долан нарешті покарав іншу помилку через 33 хвилини.

Спроба Амартея зіграти була необачною та помилковою, оскільки його передачу перервав нападник, який пробив у напрямку воріт і переміг Іверсена з межі штрафного.

Хоча «Лестер» був нерозсудливим до перерви, його оборона стала катастрофічною одразу після цього, і вони знову відставали через сім хвилин другого тайму.

Лише марнотратне завершення Раяна Хеджеса завадило «Роверс» подвоїти свою перевагу, коли Бубакарі Сумаре пограбували на краю власного штрафного майданчика, але, як і раніше, «Лестер» знехтував попередженням.

Через кілька хвилин після того, як Сем Ґаллахер здійснив надійний підкат на Томаса, нападаючий проскочив галопом від середньої лінії, щоб знайти Шмодіча на краю штрафного.

Йому було ще багато чого зробити, але він пробився повз Амартея та Перейру, і його легкий удар м’яко покотив у кут.

Ще один сейв від Іверсена не дозволив Шмодіксу зробити рахунок 3-0 незабаром після того, як Лестер розпався.

Роверс були впевненішими, більш рішучими, але зненацька Фокс відбили гол за 23 хвилини до кінця.

Гарві Барнс вперше знайшов вільний простір і вийшов, щоб Іхеаначо забив свій уже звичний гол у Кубку Англії з близької відстані.

Пірс також не впорався з нападником, коли закінчився час, і Амарті головою влучив у штангу в компенсований час.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: той, хто побив усі рекорди, залишається найкращим гравцем Прем’єр-ліги, який виграв усі.