Голи Левандовскі та зосередженість Хаві на обороні повертають Барсу до перемоги

15 травня. Іспанський гранд «Барселона» виграла свій 27-й чемпіонський титул після того, як у першому таймі Роберт Левандовскі забив два м’ячі, які привели клуб до перемоги над клубним суперником «Еспаньйол Кроссаун» з рахунком 4:2. Це перший титул "Барселони" за чотири роки, і він стався в приємний час із серйозними фінансовими проблемами та тінню суддівського скандалу поза полем.

Набравши 85 очок у 34 іграх, каталонці користуються недосяжними 14 очками над «Реалом», який посів друге місце. Після фінального свистка невелика кількість домашніх уболівальників увірвалася на поле, перешкодивши святкуванню Барселони.

«Ми міцна команда, добре налагоджена команда з винятковою силою, і саме так будуються чемпіони», — сказав Серхіо Бускетс, який минулого тижня оголосив про завершення кар’єри.

"Я пишаюся тим, що ми робили протягом усього сезону: ми були сильними та послідовними, вигравали необхідні ігри та не втрачали очок. Це був видатний сезон, і я дуже радий завершити свою історію тут так ."

Легенда Барселони, тренер Хаві побудував свою команду навколо міцності захисту. Барселона пропустила 13 голів у чемпіонаті і лише два вдома. І хоча стиль гри не завжди влаштовував, він приніс важливий трофей. Востаннє "Барселона" вигравала чемпіонат у сезоні 2018-19, коли за клуб ще грав Ліонель Мессі.

Однак після відходу аргентинця клуб переживає тривалу фінансову кризу. Величезний фонд оплати праці, пандемія Covid-19 і проект реконструкції клубу були токсичною сумішшю, яка підривала фінансову стабільність клубу. На додаток до кризи, Барселону звинувачують у маніпуляціях матчем після того, як вона заплатила 7,3 мільйона євро компаніям, що належать колишньому головному суддівству Хосе Марії Енрікесу Негрейрі в період з 2001 по 2018 рік.

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1684182845labto1684182845ofdlr1684182845owedi1684182845sni@i1684182845tnuk.1684182845ardni1684182845mas1684182845