«Просочилася» умова контракту LIV Golf із Генріком Стенсоном про усунення капітана Кубка Райдера

Генеральний директор DP World Tour Кіт Пеллі, як повідомляється, особисто вставив спеціальний пункт у контракт Стенсона у відповідь на припущення щодо його інтересу приєднатися до LIV Golf. Повідомляється, що чемпіон Відкритого чемпіонату 2016 року отримав подібну пропозицію до Лі Вествуда та Яна Поултера приєднатися до LIV за суму близько 30 мільйонів доларів.

Філ Мікельсон стане найбільшим заробітком на LIV Golf, підписавши контракт на суму близько 200 мільйонів доларів. Бранден Грейс виграв другий турнір LIV Golf на початку цього місяця в Портленді, забравши додому 4 мільйони доларів за свій тріумф.

Навіть останнє місце в полі з 48 гравців забезпечує фінансове багатство Джедаї Моргана, який завершив триденну подію з 21 вищим результатом, вигравши 120 000 доларів. Наступна серія LIV Golf Invitational відбудеться в Бедмінстері наприкінці місяця.