"Ліверпуль" - "Крістал Пелас" 1:1: приголомшливий Діас врятував очко після божевілля Нуньєса

Нападник Дарвін Нуньєс втратив лідерство, але його співвітчизник Луїс Діас подбав про те, щоб «Ліверпуль» з 10 гравців не втратив свій довгий рекорд без поразок удома, блискуче зрівнявши рахунок і забезпечивши нічию 1-1 проти «Кристал Пелас».

Енфілд не є чужим для запальних уругвайців, які протягом трьох з половиною років були свідками злетів і падінь Луїса Суареса, але безрозсудність слабкого удару головою Йоахіма Андерсена, який вони підписали влітку, була неймовірною.< /p>

F365 каже: Діасу доведеться тримати Ліверпуль у погоні за титулом після дурниці Нуньєса

Розчарування зросло після відставання від голу Вільфреда Захи на 32-й хвилині під час гри, але те, як Нуньєс відреагував на глузування центрального захисника Пеласу, було в кращому випадку наївним, а в гіршому — ідіотським.

Той факт, що акт самознищення 23-річного гравця врятував Діас, який переміг щонайменше п’ятьох гравців, вийшовши на позицію для удару з відстані 25 ярдів повз Віктора Гуайту через чотири хвилини після червоної картки, буде без розради.

Нуньєс на даний момент є єдиним форвардом Юргена Клоппа, Діого Хота лікує травму стегна, а Роберто Фірміно пропустив гру як запобіжний захід, і його дискваліфікація на три матчі — з суперником Манчестер Юнайтед через тиждень — ймовірно, буде дорогою. .

Команда Клоппа вже відстає від лідера «Манчестер Сіті» на чотири очки, і з такою малою похибкою в боротьбі за титул вона не може дозволити собі ще багато таких вечорів.

Прихід Нуньєса з «Бенфіки» за потенційні рекордні 85 мільйонів фунтів стерлінгів мав стати протиотрутою проти таких ігор, коли команди сидять глибоко, заповнюють зону навколо своєї штрафної з 18 ярдів і намагаються завдати удару під час перерви. /p>

Але уругваєць, який, правда, все ще звик до своїх нових товаришів по команді після всього двох змагальних виїздів, збільшив свої лінії лише на дев'ятій хвилині, коли влетів на дальню штангу після травми Харві Елліотта, який зайняв місце Тьяго. Алькантара проскочив крізь захист, щоб побачити, як його удар заблокував Андерсен.

Ще один упущений шанс від Нуньєса завершився першим таймом, коли він не влучив з приблизно тієї ж позиції та побачив, що удар відскочив від дальньої штанги.

Але він був не єдиним, хто втрачав шанси: Джеймс Мілнер спалахнув лише через 61 секунду, а Мохамед Салах завдав низький навіс від Трента Александера-Арнольда, а також слухняно попрямував у руки Гуайті.

З наростанням кількості кидків Ліверпуля – лише 17 у першому таймі – та встановленням їхнього домінування м’яча, вони стали жертвою класичної контратаки своїх опонентів, які мали лише 25% володіння м’ячем.

Поспішний викид Гітати після чергової атаки знайшов Еберекі Езе, який ухилився від Фабіньо та зіграв Заху, який мав достатньо темпу, щоб триматися подалі від Віргіла Ван Дейка та завдати удару по Аліссону Беккеру та всередині віддаленої станції.

Це був восьмий раз за останні 10 ігор, коли вони пропустили першими.

Воротар «Ліверпуля» був швидко відірваний, щоб завадити Заха після того, як він знову зламав лінію захисту, і, оскільки господарі завершили тайм сильним ударом Елліотта головою, а Нуньєс вдарив по каркасу, вони залишили собі багато чого робити.

Капітан Палацу Джоел Ворд, повертаючись у бік, щоб закріпити рішучу оборону з п’яти гравців, не відбив Нуньєса тілом і рукою, який, як вважалося, не перебував у ненормальному положенні, коли він замахнувся. послизнувся.

Але гра спалахнула на 57-й хвилині, коли Нуньєса було вилучено після того, як він зіткнувся з Андерсеном, який звинувачувально вказав пальцем на суперника, а потім штовхнув нападника в спину, викликавши прилив крові південноамериканця.

Клопп сердито помахав йому покинути поле, коли він і його помічник Пеп Лійндерс швидко перебудувалися, а Салах грав один у центрі.

І протягом чотирьох хвилин вони зрівнялися завдяки Діасу, який пройшов зліва й пройшов повз п’ятьох гравців «Пеласу», а потім пробив правою ногою повз Гуаїту.

Господарі продовжували атакувати з 10, як вони робили майже годину з 11, і це залишило їх чутливими до прогалин у спині, оскільки Александер-Арнольд по суті грав на позиції вінгера.

Заха влучив у штангу, а Салах і Фабіо Карвальо, який вийшов на заміну, завдали широких ударів із запізненням, і, хоча «Ліверпуль» продовжив свою безпрограшну серію до 21 гри в лізі – 78 перед повним залом на «Енфілді», враховуючи проблеми з карантинами, – це було ще на два більше втрачених очок.