"Ліверпуль" - "Рейнджерс" 2:0: ТАА під обстрілом забиває чудовий удар зі штрафного в заслужену перемогу підопічних Клоппа

Трент Александер-Арнольд забив чудовий удар зі штрафного, коли «Ліверпуль» переміг «Рейнджерс» на «Енфілді» з рахунком 2:0 і заробив три важливі очки.

Воротар «Рейнджерс» Аллан МакГрегор був найактивнішим гравцем гостей, які намагалися скоротити розрив у якості між Прем’єр-лігою Шотландії та Прем’єр-лігою.

Рішення Юргена Клоппа змінити схему справи мало позитивний ефект, оскільки «Ліверпуль» зміг забрати всі три очки.

Їм, безсумнівно, допомогла сторона, яка намагалася зберегти м’яч, не кажучи вже про прогрес у третій зоні атаки, але ніколи не відчувала тиску, через який Брайтон забив тут три голи цими вихідними, щоб змусити Клоппа змінити свої плани.

Тим фактом, що вони не забили більше, ніж штрафний Александер-Арнольд і пенальті Мохамед Салах на початку кожного тайму, багато в чому завдячують МакГрегору, який зробив чотири сейви в першому таймі. Час єдиного Дарвіна Нуньєса .

Уругвайський гравець «Ліверпуля» не забивав з першого дня сезону Прем’єр-ліги, але після підбадьорливої ​​розмови з боку Клоппа та його тренерського штабу його повернули в центр атаки, і він добре впорався з змагання. в якому його виступи за «Бенфіку» минулого сезону сприяли його літньому переходу за 64 мільйони фунтів стерлінгів.

Перемога в поєднанні з поразкою «Аякса» від лідера групи А «Наполі» відкрила для голландців триочки, а перемога на «Айброксі» наступного тижня значною мірою забезпечить їм вихід до стадії плей-офф. пряме вибування.

Але Рейнджерс чекає першого голу в Лізі чемпіонів за 12 років після того, як на Енфілді забив лише один удар у створ воріт – на 86-й хвилині.

Клопп швидко вирішив їхні проблеми в обороні, здавалося, став більш атакуючим, а Мохамед Салах, Діого Хота та Луїс Діас грали позаду Нуньєса в схемі 4-2-3-1.

Відлуння вболівальників, які освистували гімн Ліги чемпіонів на знак протесту проти того, як УЄФА організував травневий фінал у Парижі, ледве вщухло, коли Нуньєс, після першого удару, який парирував МакГрегор, забив фол колишнього захисника Ліверпуля Бена Девіса, зробивши його перша поява на Енфілді.

Штрафний удар на 28 ярдах ліворуч від центру був улюбленою територією Александер-Арнольда, а правий захисник, який був на сторожі свого захисту, пробив у верхній кут.

Тоді МакГрегор відхилив Салаха, якого випустив Нуньєс, якому дали волю пробігти передньою лінією, а уругваєць ще тричі до перерви, коли Ліверпуль створював регулярні моменти, не виглядаючи клінічно.

Рейнджерс були б відносно щасливі, якби вийшли на перерву лише з голом, але навіть вони, мабуть, відчули неминучість напрямку руху, і знадобилося лише вісім хвилин після перезапуску, щоб їхні побоювання справдилися.

Колишній випускник академії «Евертона» Джон Лундстрам перекусив Луїса Діаса, коли той пробив зліва, але це був найважчий і найнезграбніший виклик Леона Кінга, який збив колумбійця.

Салах впевнено пробив пенальті, щоб рахунок виглядав більш реалістичним, і з того моменту здавалося, що питання в тому, скільки ще господарі хочуть забити і чи зможе Нуньєс закінчити свої безплідні п'ять матчів.

Це сталося не через те, що він не намагався знайти доброго форварда, але Хота підійшов найближче, коли МакГрегор збив його.

Лівий захисник «Ліверпуля» Костас Цимікас пробив навіс Рабі Матондо над власною поперечиною, а Аліссон Беккер відбив удар партнера по команді Антоніо Чолака, коли «Рейнджерс» врешті-решт переміг за останні п’ять хвилин, але це були лише символічні спроби безрезультатного. ніч.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Клопп правий: Нуньєс не Хааланд із Ліверпуля, і їхня головоломка це підтверджує