«Ліверпулю» залишилося шкодувати про втрачені шанси, оскільки вони не досягли ідеальної 10-ки

Будьте чесними, вболівальники Ліверпуля. Ви трохи засмучені, що у вас немає 10, чи не так? І що саме про все це думає безцільний Мо Салах? Це зовсім інша криза для червоних...

Іноді дуже легко вибрати гру, щоб написати про неї в суботу вдень. Часто зустрічі о 15:00 забезпечують неперевершений випадок, який, здається, абсолютно точно подарує всю оповідь і хвилювання, які ви можете з’їсти.

Однак інші суботи можуть бути набагато складнішими. Ви дивитесь на список, і все є наративом у wazoo. Сьогодні були аргументи, що буквально кожна гра варта 800 слів напівобдуманої нісенітниці.

Манчестер Сіті проти захоплюючої команди Кристал Пелас, історія якої викривала лисину Пепа? Однозначно міг би про це написати. Челсі та його дедалі непередбачуваніший тренер проти Лестера, що бореться? Навіть без сюжету Фофани цей мав великий потенціал.

Брайтон і Лідс борються за можливість посісти перше місце в турнірній таблиці… протягом двох годин. Звичайно, якщо ви пишете достатньо швидко.

Брентфорд проти Евертона? соковитий. Ми всі знаємо, що сталося в останній домашній грі Брентфорда, а Евертон є Евертон. Там точно буде чим зайнятися.

Можна вибрати будь-який із них. Всі хороші варіанти. Але це мав бути Ліверпуль – Борнмут, чи не так? Ліверпуль не виграв у перших трьох іграх? Якщо вони не переможуть Борнмут, ви точно можете перейти до бороди. "Чи це кінець для чудової команди Клоппа в Ліверпулі?" рефлексія. Пишучи про Ліверпуль, ви завжди знайдете більше за свої гроші.

Це обов’язково буде гарна гра, про яку варто написати. Подивіться, чи зможе «Ліверпуль» повернутись і виграти ва… О, уже 2-0. До фу... Гаразд, ми зараз перейдемо до цього. Дотримуймося цього.

У перерві, коли «Ліверпуль» веде з рахунком 5-0, а «Манчестер Сіті» програє «Пелас» з рахунком 2-0, а «Челсі» має лише 10 гравців проти «Лестера», ви справді починаєте думати, що могли зробити невелику помилку.< /p>

«Єдиний спосіб зберегти це зараз», — думаєте ви, «це якщо вони викинуть 10».

А вони цього не зробили. Абсолютне шахрайство. Вони змогли забити лише чотири голи у другому таймі – те саме, що вдалося, до речі, «Сіті» – і залишитися лише з рекордною перемогою Прем’єр-ліги з рахунком 9-0 і першою не проти «Саутгемптона» за понад 27 років.< /p>

У цьому були дві чудові речі. Перше полягало в тому, що буде невелика, але незаперечна частина мозку кожного вболівальника Ліверпуля, яка залишить цю гру трохи розчарованою. Залишилося п'ять хвилин плюс чотири хвилини компенсованого часу, коли був забитий дев'ятий гол. З огляду на все, приблизно тоді ви мали б 10-е місце.

Фундаментальна, але зрозуміла примха мізків спортивних уболівальників полягає в тому, що ця перемога з рахунком 9-0 трохи більше розчаровує, ніж більш рутинне побиття з рахунком 6-0. В певному сенсі. Тому що спорт – це вловлювати можливості, навіть якщо вони не є можливостями, яких ви очікували в будь-який день.

Другою смішною річчю є те, що Мо Салах не забив жодного гола чи навіть результативної передачі у домашньому перемозі 9-0. Ми не будемо намагатися, це просто... це смішно, чи не так? Він повинен був забивати рано – я кажу рано, тоді вже був 2-0, – але він спробував виконати удар лівою ногою, коли будь-який контакт його свінгера, безсумнівно, зробив би роботу з близької відстані. . І в нього були й інші шанси. Після того, як рахунок знизився приблизно 7-0, здавалося неминучим, що Салах, безумовно, був на порозі забити найбільш «забитий» гол в історії. Але ні.