Луїс Енріке розчарований «гіршою» половиною правління Іспанії у поразці Швейцарії

Луїс Енріке вважає, що гра Іспанії в першому таймі суботньої поразки від Швейцарії була для нього найгіршою за 45 хвилин його правління.

Іспанія зазнала невтішної поразки з рахунком 2-1 у Сарагосі, відстаючи від Португалії на два очки в групі A2 Ліги націй, що йде до фінального матчу.

Цей фінальний груповий матч відбудеться у вівторок, коли Іспанія готується до зустрічі з лідерами в Бразі, у суботу команда Фернандо Сантуша виграє 4-0 проти Чехії.

Ла Роха не завдала жодного удару по воротах, поки Жорді Альба не зрівняв рахунок на 55-й хвилині на Ла Ромареда, і Луїс Енріке не зміг приховати свого розчарування грою.

>

"Програш - це завжди боляче. Прикро, але ми повинні цінувати Швейцарію, яка з самого початку завдавала нам багато труднощів", ​​- сказав тренер.

"Перший тайм був найгіршим у моїй тренерській кар'єрі. [Потім] ми погано захистили кутовий після їхнього другого голу.

"У другому таймі ми покращилися. Ми намагалися до кінця. Ключова гра – це Португалія. Ми поїдемо до Браги, щоб перемогти".

Суботня поразка явно засмутила Луїса Енріке, що зрозуміло, враховуючи, що Чемпіонат світу розпочнеться менш ніж через два місяці.

Утім, він відмовляється підривати ситуацію, категорично йому не потрібно переоцінювати свою довіру до команди лише через один результат.

На запитання, чи викликав цей матч якісь сумніви щодо Катару 2022, Луїс Енріке відповів: «Без сумнівів.

Очевидно, що краще їхати до Катару з переможною серією, але я повністю впевнений у команді. Я бачив багато гравців у першому таймі, які були неточними, ніж будь-коли, але суперники хороші, вони знають як вони грають.

"Але не завжди все йде добре, коли у вас поганий день, це трапляється.

"Перемога над Португалією була б ідеальним способом вийти на Чемпіонат світу. Ми тричі зіграли з ними внічию, і тепер збираємося поїхати туди, щоб перемогти".

Португалії потрібна лише нічия у вівторок, щоб вдруге закріпити місце у фіналі Ліги націй.