"Ман Сіті" - "Боруссія Дортмунд" 2:1: Хааланд (очевидно) перемагає, оскільки "Сіті" йде позаду

Ерлінг Хааланд забив переможний гол на 84-й хвилині проти своєї колишньої команди, коли Ман Сіті переміг Боруссію Дортмунд з рахунком 2:1 у Лізі чемпіонів.

Про плідного норвежця його колишні товариші по команді мовчали під час підозрілої зустрічі в Лізі чемпіонів на стадіоні «Етіхад» у вівторок, але він клінічно вкрав за шість хвилин до кінця.

Один гравець на клуб Прем'єр-ліги, який точно не поїде на чемпіонат світу

Збірна збірної Англії Джуд Беллінгхем несподівано вивела Дортмунд вперед після перерви, але Сіті зрівняв рахунок чудовим ударом Джона Стоунза за 10 хвилин до кінця.

Халанд, який забив чудові 86 голів у 89 матчах за Дортмунд перед тим, як піти влітку, згодом забив свій 13-й гол із дев’яти за свій новий клуб після того, як раніше влучив у штангу.

Завдяки перемозі «Ман Сіті» очолив групу G перед двома матчами проти «Копенгагена».

Під час підготовки до матчу музика не звучала на знак поваги після смерті королеви, а перед початком було дотримано певну тишу.

Коли дія почалася, Сіті спочатку домінував у м’ячі, але їм було важко створити вагомі моменти проти добре організованого суперника.

Колишній півзахисник «Ліверпуля» Емре Джан захищав задню лінію гостей, а Хааланд мало бачив м’яч.

Перший удар Сіті по воротах був зроблений лише на 25-й хвилині, коли Жоао Канселу пробив точно.

Боруссія Дортмунд іноді порушувала, і Саліх Озджан знаходив простір на межі штрафного майданчика, але Едерсон комфортно впорався з його ударом.

Джек Ґріліш кілька разів був розчарований, коли намагався відрізати зліва, а Кевін Де Брюйне також мовчав, за винятком моменту, коли він ледь не вибив Хааланда. Однак Матс Гуммельс прочитав його наміри.

Дортмунд намагався вдихнути життя в матч після перерви та підійшов впритул, коли Марко Ройс пробив далеко з кута.

Вони продовжували тиск і на 56-й хвилині були нагороджені Беллінгхемом, який ідеально вчасно пробіг до ближньої штанги та головою влучив у ворота після навісу від Реуса.

Деякі речі були підкинуті між групами вболівальників і на поле, коли Беллінгхем гуляв на очах у галасливої ​​домашньої публики Дортмунда, але стюарди та поліція посилили свою присутність.

Менеджер «Сіті» Пеп Гвардіола відповів, відправивши Хуліана Альвареса, Бернардо Сілву та Філа Фодена на потрійну заміну, і «Сіті» почав демонструвати певну негайність.

Фоден відразу ж пробив Хааланда, але норвежець пробив у стійку. Коли Фоден знову шукав Халанда, Хуммельс чудово вирізав його хрест.

Приплив змінився, хоча еквалайзер, коли він прибув, походив з малоймовірного джерела.

Стоунз, якому на ролі правого захисника було надано більше свободи, ніж зазвичай, вирішив спробувати щастя здалеку, і м’яч відбив у верхній кут.

Воротар Александер Майєр міг би виступити краще, але це все одно був хороший удар захисника.

Імпульс був у Сіті, і Хааланд посміявся востаннє, коли він високо стрибнув і вразив чудовий навіс і удар з льоту від Кансело.

Була невелика сутичка в останні моменти, і Гвардіола отримав жовту картку за слова, які він сказав після фінального свистка.