"Манчестер Юнайтед" - "Брайтон" 1-2: "Червоні дияволи" продовжують там, де зупинилися, коли Гросс приголомшує Тена Хега

Ерік тен Хег зазнав яскравого нагадування про обсяг роботи, який йому належить виконати в Манчестер Юнайтед, оскільки його перша гра на посаді голови завершилася поразкою 1:2 від Брайтона на Олд Траффорд.< /p>

Голландця привезли до клубу влітку, щоб розпочати відновлення після кризи, через яку вони п’ять років не вигравали трофей, і швидкого вирішення проблеми не буде.

Починаючи з Кріштіану Роналду на лаві запасних, «Юнайтед» був значно переграний у першому таймі, коли два голи Паскаля Гросса протягом дев’яти хвилин дали «Чайкам» заслужену перевагу.

Трансферні плітки: МЮ наближається до зірки Баварії, але конкурує з Ліверпулем; De Jong Exchange

Підопічні «Тен Хага» покращили результати після перерви, коли Роналду вийшов на поле, але влучили у ворота лише завдяки автоголу Алексіса Мак Аллістера та не змогли зрівняти рахунок.

Це були гідні три очки для Брайтона, який покладає високі сподівання на цей сезон, незважаючи на втрату ключових гравців влітку, і вони здобули першу в історії перемогу на Олд Траффорд.

Минуло 93 дні з моменту найнижчої точки правління Ральфа Рангніка, коли «Юнайтед» перемогла з рахунком 4:0 на стадіоні «Амекс» наприкінці минулого сезону, але з сьогоднішнього дня на полі мало що змінилося.< /p>

Тен Хег швидко впровадив власні методи з моменту свого призначення, і це продовжувалося, оскільки він відмовився від звичних процедур, перенісши передматчеву їжу команди на Олд Траффорд, що змусило клуб поспішно змінити плани деяких гостей .

Але, незважаючи на те, що «Юнайтед» вийшов на поле рано, «Юнайтед» був зненацька розчарований 45-хвилинним дебютом і майже відставав у перші 15 секунд.

Леандро Троссард штовхнув Діого Далота на вході в штрафний майданчик, викрав у нього м'яч, але зміг пробити лише у бокову сітку.

Запобігши ранній катастрофі, здавалося, що «Юнайтед» візьме контроль, оскільки на восьмій хвилині вони створили чудовий шанс забити.

Скотт Мактоміней пройшов з правого нижнього кута, і його заблокований удар ідеально впав на Бруну Фернандеша, але португалець перевершив його.

Але з цього моменту «Брайтон» заявив про себе і справедливо захопив лідерство за півгодини.

Мойзес Кайседо позбавив МакТомінея м’яч, який знайшов вправний пробіг Денні Уелбека між двома центральними хавмами, і колишній нападаючий «Юнайтед» вибрав Гросса на дальній штанзі, причому півзахиснику було легко пройти.< /p>

Справа для Юнайтед пішла ще гірше через дев'ять хвилин, коли Брайтон подвоїв свою перевагу після того, як обіграв "червоних дияволів" лише за чотири результативні передачі.

Паскалл Гросс Брайтон МЮ F365

Кайседо, Гросс і Адам Лаллана брали участь у передачі м’яча Соллі Марчу, чий низовий удар був відхилений Давидом де Хеа прямо на шлях Гросса, який продовжив свій шлях і з радістю прийняв свій другий тап-ін дня.

У перерві «Юнайтед» освистали, але Тен Хег встояв перед спокусою внести зміни, а Роналду провів інтенсивну розминку в стороні, коли гра відновилася.

Після того, як на початку другого тайму Уелбек головою виконав навіс Троссара за межі поля, Тен Хег нарешті повернувся до португальської зірки на 53-й хвилині.

І його вступ призвів до того, що «Юнайтед» ожив, коли вони вперше поставили «Брайтон» під тривалий тиск.

Маркус Решфорд пробив у дальню штангу після удару Фернандеса, перш ніж слабкий удар Крістіана Еріксена відбив Роберт Санчес.

Після розіграшу кутового «Юнайтед» повернувся в дію, забив перший гол Тен Хега за всю історію на 67-й хвилині.

Це аж ніяк не була книжка з картинками, оскільки Санчес змахнув крилами після подачі Фернандеса, м’яч приземлився на спину Далота й опинився у воротах за допомогою комбінації Без...