Мексика 1-0 Перу: Лосано забив пізній переможний гол, коли Ель Трі нарощує підготовку до чемпіонату світу

Хірвінг Лосано забив пізній гол, щоб принести Мексиці не надихаючу перемогу над Перу з рахунком 1:0 у товариському матчі в Пасадені в суботу.

Ель Трі, який зіграє ще три ігри до Чемпіонату світу 2022 року, довелося наполегливо попрацювати, щоб перемогти в рівній грі з невеликою кількістю ударів по воротах.

Удар Лозано на 85-й хвилині став відмінним результатом, він пробив з льоту після того, як Сезар Монтес кивнув з кутового.

Мексиканський нападник Генрі Мартін пробив головою на 19-й хвилині, а півзахисник «Аякса» Едсон Альварес на початку другого періоду пробив з дальньої відстані над поперечиною.

Перу, яка пропустила кваліфікацію на Чемпіонат світу проти Австралії в плей-офф, впоралася з 9-7 кидками та незначним володінням м’ячем, але не змогла створити багато атак.< /p>

Мексика, яка грає на чемпіонаті світу з Польщею, Аргентиною та Аргентиною, зустрінеться з Колумбією у Санта-Кларі у вівторок.