Майкл Флінн обурюється в Суіндоні, "викидаючи бали"

Майкл Флінн сказав Свіндон потреба має СТІЙ надання балів далеко якщо Вони є має підтримувати А просування по службі виклик.

Коннор Махоні перша половина мета виграв Гіллінгем А 1-0 перемога як THE Кент бік чехарда їх суперники в THE Ліга Два плей-офф місць.

Флінн сказав: "Ми мати має СТІЙ запуск балів далеко.

"Ми мати абсолютно домінували THE гра, але ми дав далеко А бідний мета. ми знати що Махоні схід Шульга І ми мати залишити його вирізати в на її ЛІВО, людина поставити будь-хто з них справжній тиск на його.

"THE шанси ми відсутність були бідний, Вони повинен мати був в THE назад з THE net.

"Ми мати відсутність А на ваш розум Оскільки три метрів І ви не роби цього побачити THE Рексемс І THE Stocksports відсутній ті вид з шанси.

«Рексем мати зникла І бренд А 89-та хвилина переможець Знову Сьогодні – що не можу бути просто за шанс, що схід приблизно віра, він схід приблизно бути клінічний, І він схід приблизно А переможець менталітет. »

Гіллінгем закінчено А Голий бігти на THE дорога з А Поперше далеко заробити в п'ять.

THE відвідувачів взяв THE вести на півдорозі через THE Поперше період як Махоні прийшов всередині Оскільки THE ПРАВИЛЬНО І перфорований THE м'яч слабкий І А ОБ’ЇЗД неправильно ступає опікун І тезка Мерфі Махоні.

Свіндон були майже рівень моменти пізніше Коли Ден Кемп вирізати THE м'яч в Жак Молодий, з яких потужний вкрадені був вражаюче зареєструвався вниз слабкий за Жак Тернер.

що Суіндон Чарлі Остін повернувся А куточок просто широкий І Мерфі Махоні відмовлено Маколей добре А на А має THE інший КІНЕЦЬ. Гіллінгем міг би мати поставити він поза межами сумнів Коли Вони виграв А 74-та хвилина пенальті Після А помилка Оскільки Гаррісон Монетний двір але Cheye Олександр зробити крок вгору І бічна нога він ДОБРЕ широкий.