Нагельсманн вітає Мусіалу «світового класу» за перемогу «Баварії» в Суперкубку DFL

Юліан Нагельсманн назвав виступ Джамала Мусіали під час перемоги 5-3 у Суперкубку DFL над РБ Лейпциг у суботу "світовим класом".

19-річний Мусіала на початку першого тайму добре завершив «Баварію», а потім зіграв важливу роль у наступних двох голах, коли вони вийшли на перерву з рахунком 3:0.

Він виконав гострий пас на Сержа Ґнабрі, який забив Садіо Мане, забив гол під час його конкурентного дебюту за «Баварію», а потім пострілом по Бенджаміну Павару став тричі.

Минулого сезону Мусіала провів 40 матчів у всіх турнірах, але лише 18 грав у старті.

Коли його запитали, чи ймовірно, що він стане основним гравцем у стартовій складі цього сезону, Нагельсманн відповів: «Звичайно, це залежить від нього. Якщо він буде грати так, як він грав сьогодні, він незамінний для команди.

"Він мав виняткову підготовку та був дуже старанним. Він покращив захист. Його сьогоднішня гра була світового рівня".

Напередодні кампанії 2022-2023 років Мане підписав контракт із "Баварією", виконавши простий удар з близької дистанції в першому таймі, а після перерви два удари забули через офсайд.

Нагельсманн був у захваті від внеску колишнього нападника Ліверпуля та вважає, що його присутність виявляє найкраще в інших гравцях.

"Це був справді гарний виступ", - додає він. «Він скромний, приземлений, працьовитий, і він штовхає хлопців у роздягальню.

"Він винятково хороший гравець, і він винятковий хлопець".

Лерой Сане вийшов на лаву запасних і забив п’ятий гол після того, як «Лейпциг» програв на два м’ячі, програвши з рахунком 4:1.

Нагельсманн був вражений колишнім нападником Манчестер Сіті, але вважає, що ще багато чого потрібно зробити.

"За півтора тижні він став набагато кращим", - сказав головний тренер "Баварії".

"Він чудова людина та винятковий футболіст. Сьогодні він забив чудовий гол. Ми можемо привести його туди, куди хочемо. Ми повинні продовжувати над цим працювати разом".

p>

Суботній тріумф став для Баварії 10-м у Суперкубку DFL, що ще більше підвищило їхній рекорд у змаганні.

Їхня спроба виграти 11-й титул чемпіона Бундесліги поспіль починається в п’ятницю з поїздки до «Айнтрахта» у Франкфурті.