"Наполі" - "Ліверпуль" 4:1: п'ять речей, які дізналися, коли "червоні" зазнали принизливої ​​поразки в Лізі чемпіонів

Мілнер не може починати кожен тиждень у віці 36 років, оскільки Фабіньо, здавалося, піднявся на ноги після 360 хвилин гри за останні два тижні. Тьяго Алькантара нарешті повернувся та доступний, а також Діого Хота, більшість із яких, як очікується, повернуться після міжнародної перерви.

Ще одна нічия Ліги чемпіонів проти «Аякса» між іграми Ліги чемпіонів проти «Вовків» і «Челсі» для «Ліверпуля», і Клоппу знадобляться значні покращення.

Звідки візьметься імпульс?

Ліга все ще дуже рання, і є більш ніж достатньо часу, щоб змінити ситуацію в Європі. Але судячи з рівня продуктивності «Ліверпуля», важко передбачити, як саме вони змінять ситуацію.

Поразка «Борнмута» з рахунком 9:0 мала бути саме такою, і драматична перемога над «Ньюкаслом» змусила натовп на «Енфілді» піднятися наприкінці. «Вовки» наступні для команди Клоппа на «Енфілді», і, ймовірно, саме домашня публіка повинна буде розпочати цю команду «Ліверпуль».

Але покажіть будь-які ознаки повторної гри проти "Наполі" та "Ліверпуля", уболівальники незабаром можуть почати хвилюватися.