Нік Кіргіос перевершив Себастьяна Баеза, щоб організувати попкорн-бат Даніїла Медведєва в Монреалі

Нік Кіргіос переміг Себастьяна Баеза в першому раунді Монреальського турніру Мастерс у вівторок і влаштував спокусливий бій з першою ракеткою світу Даніїлом Медведєвим. Віце-чемпіон Вімблдону зараз має серію з семи перемог після того, як програв свій перший фінал турніру Великого шолома Новаку Джоковичу в перемозі 6-4 6-4 над 32-ю ракеткою світу.

Кіргіос прибув до Монреаля після того, як минулого тижня виграв титули в одиночному та парному розрядах у Вашингтоні, ставши першим гравцем в історії Citi Open, який забрав обидва трофеї за один виступ. І австралієць продовжив саме з того місця, на якому зупинився, повівши в рахунку 4-0, двічі зламавши Баеза.

Аргентинець нарешті піднявся на дошку й зумів утриматися до того, як 37-ма ракетка світу виявилася, що подає в сеті при рахунку 5-2, але він виглядав збентеженим під час матчу, оскільки закохався, не зумівши завершити перша гра. Це був перший випадок після третього сету фіналу Вімблдону проти Новака Джоковича, коли Кіргіос отримав брейк на подачі.

Але він компенсував це, знову подавши в сеті через два гейми, зробивши рахунок 6-4 за 43 хвилини. Віце-чемпіонка Вімблдону виглядала більш пригніченою на початку другого сету, але продовжувала подавати чудові подачі з корту та вирвалася, щоб повести в рахунку 3-2 у середині другого сету.

ЩОЙНО: Радукану зазнає удару під час підготовки до US Open, коли британець покидає Торонто

26-річний гравець продовжував вражати своєю стрільбою, включно з переможним обіймом на швидкості 152 км/год, коли Баез виграв 3-4. І настала черга 21-річного гравця насолоджуватися кількома трюкшотами, коли він виконав переможний твінер-лоб у наступній грі на подачі Кіргіоса – удар, який часто можна було побачити в репертуарі австралійця – отримавши підтримку самого гравця як Чемпіон Вашингтона посміхнувся і розсміявся.

Але Кіргіос все одно хотів отримати один гейм у матчі з рахунком 6-4 5-3. Нерви почали просочуватися у Баеза, який припустився перших двох подвійних помилок у грі, коли подавав, щоб залишитися в грі. 32-га ракетка світу вижила і змусила австралійця подавати матч самому, зумівши врятувати три матчболи. Але Кіргіос не мав проблем із раптовим сплеском суперника, оскільки він швидко створив четвертий матч-пойнт і закрив перемогу з рахунком 6-4 6-4 за годину 25 хвилин, щоб вийти до другого раунду. /p>

НЕ ПРОПУСТІТЬ Емма Радукану вживає заходів, щоб уникнути «нападу» напередодні US Open. Медведєв відповідає на напад російського політика напередодні US Open. Інформація про травму Рафи Надаля, коли іспанця помітили на корті перед US Open

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ Кіргіос повторює успіхи Федерера та Надаля, яким Джокович ніколи не зрівнявся